B-Side

logo

B-Side je značka, která klade důraz na péči o sebe sama a podporuje svěží mysl a duševní pohodu. Jejich misí je pomáhat lidem naplnit jejich přirozený potenciál a zvládat složité úkoly a životní situace s otevřenou myslí.

Příběh B-Side začal v roce 2019, kdy Jiří Kilingr a Jan Maršálek, trenéři z Hradce Králové, založili projekt TopAtlet s vizí pomáhat profesionálním sportovcům zlepšovat jejich výkony. Tato vize se rozrostla do snahy pomáhat každému, kdo se snaží stát nejlepší verzí sebe sama.

Jako součást svého úsilí o posílení lidského potenciálu se rozhodli vyvinout vlastní doplněk stravy, který by byl unikátní a skutečně účinný. Po půlročním intenzivním studiu, výzkumu a testování tak vznikl jejich první produkt, B-Side Superior Magnesium.

Od té doby se B-Side neustále rozvíjí a poskytuje další užitečné doplňky pro ještě lepší mentální a fyzický výkon. Zůstávají věrní svému závazku vzdělávat se, sdílet informace a inspirovat ostatní.

I přes změny od roku 2019 zůstává jejich závazek kvalitě a péči o zákazníky nezměněný. Jejich práce je pro ně nejen povinností, ale i vášní, a chtějí být lídry v tom, co dělají.

   detail_detail_readdetail_detail_run

Produkty této značky naleznete v kategorii: Imunita, Ostatní vitamíny, Dýchací cesty, Vitamíny a minerály na imunitu, Hořčík, Spánek a usínání

4 položek celkem
B-Side Immunity+ 180 kapslí
Akce
1 959 Kč –30 %
1 224 Kč bez DPH
1 371 Kč

B-Side Immunity+ (180 kapslí) posiluje obranyschopnost organismu, podporuje zdraví dýchacích cest a přispívá k normální funkci imunitního systému. 

Kód: OM60216
B-Side Immunity+ 60 kapslí
Akce
729 Kč –30 %
455 Kč bez DPH
510 Kč

B-Side Immunity+ (180 kapslí) posiluje obranyschopnost organismu, podporuje zdraví dýchacích cest a přispívá k normální funkci imunitního systému. 

Kód: OM59964
57 bside pytel predek
1 678 Kč bez DPH
1 879 Kč

Superior Magnesium (270 kapslí) pozitivně působí na spánek a podporuje jeho hlubokou fázi. Přispívá k okamžitému soustředění a produktivitě. 

Kód: OM60213
B-Side Superior Mangnesium
624 Kč bez DPH
699 Kč

B.Side Superior Magnesium (90 kapslí) pozitivně působí na spánek a podporuje jeho hlubokou fázi. Přispívá k okamžitému soustředění a produktivitě.

Kód: OM60207

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem