B-Side

logo

Příběh B.Side začal psát Jiří Kilingr a Jan Maršálek v roce 2019 v rámci svého projektu TopAtlet. Dva trenéři z Hradce Králové se rozhodli pomáhat profesionálním sportovcům zlepšovat jejich výkon. Uvědomili si, že kvalita života nezávisí pouze na tom, kolik času stráví lidé cvičením. Začali se více zajímat o roli a význam spánku, stravovacích návyků a psychické rovnováhy v životě každého člověka. Proto založili projekt B.Side, se kterým pomáhají lidem hledat způsoby, jak si svůj život užívat, ne přežívat. Pomáhají lidem naplnit jejich přirozený potenciál.


Na úplném začátku se rozhodli vyvinout vlastní doplněk stravy, který by lidem skutečně pomáhal. Po půl roce intenzivního studia, výzkumů a testování spatřil světlo světa první produkt B.Side Superior Magnesium.B.Side reprezentuje druhou stranu a pomyslný protipól ke stresu, psychickému napětí, únavě a vyčerpání.  

   detail_detail_readdetail_detail_run

4 položek celkem
57 bside pytel predek
1 553 Kč bez DPH
1 879 Kč

Superior Magnesium (270 kapslí) pozitivně působí na spánek a podporuje jeho hlubokou fázi. Přispívá k okamžitému soustředění a produktivitě. 

Kód: OM60213
B-Side Immunity+ 180 kapslí
+ Dárek zdarma
1 619 Kč bez DPH
1 959 Kč

B-Side Immunity+ (180 kapslí) posiluje obranyschopnost organismu, podporuje zdraví dýchacích cest a přispívá k normální funkci imunitního systému. 

Kód: OM60216
B-Side Immunity+ 60 kapslí
+ Dárek zdarma
602 Kč bez DPH
729 Kč

B-Side Immunity+ (180 kapslí) posiluje obranyschopnost organismu, podporuje zdraví dýchacích cest a přispívá k normální funkci imunitního systému. 

Kód: OM59964
B-Side Superior Mangnesium
578 Kč bez DPH
699 Kč

B.Side Superior Magnesium (90 kapslí) pozitivně působí na spánek a podporuje jeho hlubokou fázi. Přispívá k okamžitému soustředění a produktivitě.

Kód: OM60207

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem