the ECO GANG

Jejich cílem je opustit tuto planetu lépe, než ji našli. Spoléhají se na tuto představu a vytvořili The Eco Gang – společnost pro osobní péči a výrobky pro domácnost, navrženou pro světlejší budoucnost a lepší svět – jeden produkt po druhém.

S narůstajícím znečištěním ve světě chtějí, aby bylo snadné se k řešení připojit. Věří, že tím, že se budou navzájem inspirovat k udržitelnějšímu nakupování a zajistí, že dělat správnou věc je snadné, mohou mít z dlouhodobého hlediska významný dopad. Na každém kroku podnikají další kroky pro lepší zítřky, a níže jsou certifikace, které je činí odpovědnými.

Udržitelný bambus: Jejich bambus je pěstován udržitelným způsobem prostřednictvím licencovaných bambusových farem, aby se zajistilo, že se se všemi stranami zapojenými do procesu sklizně zachází stejně.

Bez krutosti: Jejich produkty jsou vyráběny a vyvíjeny bez účasti zvířat.

Veganské: Kromě jiných prvků jsou veganské certifikované kosmetické výrobky definovány jako neobsahující žádné živočišné složky nebo vedlejší produkty, nepoužívající žádné živočišné složky nebo vedlejší produkty ve výrobním procesu a nepodléhající testování na zvířatech od jakékoli společnosti nebo nezávislého dodavatele.

Hypoalergenní: Jejich náplasti jsou hypoalergenní, aby bylo zajištěno, že je mohou bezpečně používat všichni lidé bez obav z alergických reakcí.

Ústní hygiena: Všechny jejich produkty jsou schváleny zubními lékaři, což zajišťuje kvalitu a funkčnost.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Vatové tyčinky

2 položek celkem
481 38ac59ba5ae1a3fc335f1fd259174bef small
24 Kč bez DPH
29 Kč

Vatové tyčinky pro každodenní hygienu vyrobené ze 100% bavlny a bambusu, šetrné k životnímu prostředí.

+ další
Kód: ECO92124/ZEL
486 7ae14c2cb7922fe0d6644488158de9ef small
40 Kč bez DPH
49 Kč

Zubní kartáček Eco Gang kartáček má rukojeť vyrobenou ze 100% biologicky pěstovaného bambusu.

+ další
Kód: ECO92118/ERN

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem