Ceano Cosmetics

Společnost Cita Lieta SIA, s ručením omezeným, představuje lotyšské mistrovství v oblasti výroby mýdel a produktů péče o tělo od roku 2005. S majiteli pocházejícími z Lotyšska a s výrobními zařízeními a kanceláří v Rize, hlavním městě země u Baltského moře, se firma zapsala do úspěšného příběhu kosmetického průmyslu.

Každý detail a každý krok v řetězu výroby hraje klíčovou roli v úspěchu společnosti. Od vývoje produktů až po moment, kdy některý z jejich voňavých, barevných a vysoce kvalitních výrobků najde místo v koupelně zákazníka. Společnost věří, že jeji jedinečný a pečlivý přístup k přírodním kosmetickým produktům a zákazníkům tvoří hlavní faktor, díky kterému navázala úzké kooperační vztahy po celém světě. Jejich široký a rozmanitý sortiment osloví každou rodinu, nabízí vůně, barvy a tvary podle každého vkusu. Společnost je hrdá na to, že úspěšně naplnila své poslání – poskytnout kvalitní přírodní mýdlo a bio produkty péče o tělo, zajišťovat včasné dodávky a těšit se ze spokojených zákazníků, kteří jí věří a oceňují.

Evropská kosmetická společnost Cita Lieta Ltd. stojí za značkou Ceano Cosmetics. Jsou to lotyšští smluvní výrobci s komplexním servisem, nabízející velkoobchodní ceny. Jejich sortiment zahrnuje kosmetiku privátních značek pro péči o tělo, obličej, vlasy, koupel, sprchu, saunu, mýdla včetně organických mýdel, micelární kosmetiku a další kosmetické produkty.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Bomby do koupele, Šumivé bomby, Bomby do koupele

7 položek celkem
Krémová kulička do koupele malina 50 g,1 ks
51 Kč bez DPH
62 Kč

Přírodní krémová kulička se sladkou vůní malin promění koupel v nevšední zážitek. Nechte svou mysl i pokožku hýčkat mandlovým olejem, kakaovým a bambuckým máslem.

Kód: BO-CR01000101
Krémová kulička do koupele černý rybíz 50 g,1 ks
51 Kč bez DPH
62 Kč

Přírodní krémová kulička s vůní černého rybízu promění koupel v nevšední zážitek. Nechte svou mysl i pokožku hýčkat mandlovým olejem, kakaovým a bambuckým máslem.

Kód: BO-3R01000101
Krémová kulička do koupele heřmánek 50 g, 1 ks
51 Kč bez DPH
62 Kč

Přírodní krémová kulička se sušenými květy heřmánku promění koupel v nevšední zážitek. Nechte svou mysl i pokožku hýčkat mandlovým olejem, kakaovým a bambuckým máslem.

Kód: BO-PYU0000101
Krémová kulička do koupele italská promenáda 50 g, 1 ks
51 Kč bez DPH
62 Kč

Přírodní krémová kulička s lístky sušených květin promění koupel v nevšední zážitek. Nechte svou mysl i pokožku hýčkat mandlovým olejem, kakaovým a bambuckým máslem.

Kód: BO-IQU0000101
Krémová kulička do koupele měsíček 50 g, 1 ks
51 Kč bez DPH
62 Kč

Přírodní krémová kulička se sušenými květy měsíčku promění koupel v nevšední zážitek. Nechte svou mysl i pokožku hýčkat mandlovým olejem, kakaovým a bambuckým máslem.

Kód: BO-HQU0000101
Krémová kulička do koupele vanilka 50 g,1 ks
51 Kč bez DPH
62 Kč

Přírodní krémová kulička s typickou vůní nasládlé vanilky promění koupel v nevšední zážitek. Nechte svou mysl i pokožku hýčkat mandlovým olejem, kakaovým a bambuckým máslem.  

Kód: BO-8R01000101
Šumivá kulička do koupele heřmánek 125 g
56 Kč bez DPH
68 Kč

s květy heřmánku a avokádovým olejem krásně provoní pokožku a zároveň o ni pečuje. Nechte hýčkat nejen své tělo, ale i mysl.

Kód: BO-607ECF2FD49F4

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem