Origmed

Litevská společnost ORIGMED, založená v roce 2012, se zaměřuje na vývoj a výrobu oftalmologických produktů. Tato společnost se specializuje na výrobu očních kapek, které podporují každodenní péči o zdraví očí. Unikátní složení jejich produktů zahrnuje výtažky z propolisu, aloe vera a heřmánku, což ORIGMED činí jedinečným hráčem na trhu s oftalmologickými přípravky.

Společnost sídlí v Litvě a je certifikovaná podle ISO 3485 a CE MDD 2460, což potvrzuje její závazek k vysokým standardům kvality a bezpečnosti. ORIGMED se neustále snaží o inovace a zlepšování svých produktů skrze intenzivní výzkum a vývoj, přičemž klade důraz na efektivitu a bezpečnost použití.

Vize společnosti je být světově uznávaným výrobcem inovativních a zdraví prospěšných oftalmologických produktů, které jsou milovány po celém světě. ORIGMED dbá na to, aby jejich produkty byly nejen účinné, ale také bezpečné pro dlouhodobé užívání s důrazem na přímé působení aktivních složek.

Posláním ORIGMED je nabízet bezpečné produkty, které mají komplexní přístup k řešení zdravotních stavů a jsou alternativou k běžným lékům, jež mohou vést k adaptaci a snížení jejich účinnosti. Hodnoty společnosti zahrnují kreativitu, nepřetržitý výzkum a vývoj, kvalitu výsledků a efektivitu ve všem, co podnikají.

 

Proč ORIGMED:

  • Vysoká účinnost
  • Unikátní složení
  • Bezpečné i pro dlouhodobé užívání

 

Produkty ORIGMED naleznete v kategorii Přípravky do očí.

2 položek celkem
oculocin propo origmed ocni kapky ampulky
Akce
280 Kč –30 %
162 Kč bez DPH
196 Kč

Oční kapky bez konzervačních látek pro zanícené a podrážděné oči. Zabezpečují hygienu a hydrataci očí vystavených dennímu působení externích faktorů. V balení je 10 x 0,5ml v...

Kód: 8571
oculocin propo ocni kapky 10 ml
Akce
350 Kč –26 %
212 Kč bez DPH
256 Kč

Oční kapky bez konzervačních látek pro zanícené a podrážděné oči, zabezpečující hygienu a hydrataci očí vystavených dennímu působení externích faktorů.

Kód: 8568

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem