NaturEco

Jedná se o rodinnou firmu ze severu Čech, která zahájila svou činnost téměř před deseti lety, kdy se věnovala prodeji ekologických drogerií a přírodní kosmetiky na českém a slovenském trhu.

Zpočátku měli v úmyslu zřídit pouze standardní e-shop, avšak brzy si uvědomili, že český trh postrádá mnoho značek a výrobků, které by zde rádi nabízeli. Rozhodli se proto oslovit výrobce a postupně se stali velkoobchodním prodejcem a distributorem několika vynikajících značek.

Následně zjistili, že na trhu stále chybí něco zásadního – vysoce kvalitní ekologické drogerie, která plně vyhovuje jejich požadavkům a zároveň je dostupná za přijatelnou cenu.

Z tohoto důvodu představili novou značku s názvem NaturEco. S italskými kolegy, jejichž vynikající práci znají mnoho let, začali vyvíjet několik produktů, včetně tablet do myčky.

90 % použitých surovin má původ v čistě přírodních zdrojích, a jejich tablety jsou zcela rozložitelné. Tyto bezpečné tablety nepředstavují hrozbu pro vodní ekosystémy a nepřidávají do přírody žádná nebezpečná rezidua. Jsou obaleny v zcela rozpustné a rozložitelné fólii, bez jakéhokoli plastu nebo jiného odpadu.

Díky pečlivě vyvážené kombinaci účinných látek fungují vynikajícím způsobem i při krátkých programech a nízkých teplotách. Tímto způsobem nejen přináší všechny ekologické výhody, ale současně šetříte vodu a energii.

Tyto tablety byly vyvinuty ve spolupráci českých a italských odborníků a vyráběny v Itálii pod striktně udržitelným režimem.

Při přepravě do České republiky jsou šetrně zacházeny s životním prostředím – bez obalů a s kompletním balením v České republice do recyklovaného materiálu (40 kusů tablet je umístěno do jednoho recyklovaného sáčku a jedné recyklované krabice), splňují tedy všechny požadavky na tzv. ZeroWaste produkty.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Tablety

1 položek celkem
natureco tablety do mycky all in one premium 40ks
206 Kč bez DPH
249 Kč

Ekologické a zdravotně nezávadné tablety do myčky 

Kód: ECO94560

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem