ZipTop

Zip Top - 100% Platinum Silicone Reusable Containers with NO Lids!

Zip Top, přední značka v oblasti inovativních kontejnerů, se zasazuje o snížení plastového odpadu tím, že nabízí jednoduše použitelné a znovupoužitelné nádoby. Jejich posláním je vytvořit produkty, které nejenom zlepšují životy spotřebitelů, ale také přispívají k ochraně naší planety.

Od svého zrodu v roce 2017 představila značka Zip Top revoluční kontejnery, které se vyznačují jedinečným stojícím designem a uzavíratelným zipem. Tento inovativní přístup znamenal skutečný průlom v oblasti skladování potravin, přičemž Zip Top kontejnery se staly nepostradatelnými pro miliony lidí, kteří usilují o ekologičtější životní styl.

Patentovaný jednodílný design Zip Top nádob je vyroben z extrémně odolného platinového silikonu, který je bezpečný pro použití v mikrovlnné troubě, myčce i mrazáku. Bez obsahu BPA, olova, PVC ani ftalátů poskytují tyto kontejnery bezpečné a spolehlivé řešení pro uchovávání potravin a přechod k opakovanému použití.

V roce 2020 Zip Top znovu potvrdil svou vedoucí pozici na trhu s uvedením prvního opakovaně použitelného sáčku na skladování mateřského mléka z čistého silikonu. Tento krok byl reakcí na potřeby kojících matek, které hledaly ekologičtější alternativu k jednorázovým plastovým sáčkům.

Značka se pyšní oceněními a uznáním po celém světě za svůj promyšlený design a inovativní přístup. Získal mezinárodní ocenění za vynikající design, zlatou německou cenu za design, evropskou cenu za produktový design a byl vyhlášen nejlepším editorem pro dobrý úklid na mezinárodní výstavě Home + Housewares 2019.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Svačinové sáčky

 
3 položek celkem
42321 ziptop pohar stredni medium cup 473ml
332 Kč bez DPH
402 Kč
Kód: 608
50655 ziptop sendvicova taska sandwich bag 710ml
358 Kč bez DPH
433 Kč
Kód: 604
50658 ziptop talir velky large dish 946ml
547 Kč bez DPH
662 Kč
Kód: 605

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem