H.E.A.L.


H.E.A.L.
 
 
 
 


Jedná se o značku, jejíž filosofie vychází z přesvědčení, že rozmanitá rostlinná strava může optimalizovat naše zdraví a pomoci nám předcházet nemocem a chorobám. Nápad vytvořit H.E.A.L. se zrodil po mnoha letech práce v oblasti Nutraceutik, a výsledkem je plnohodnotné jídlo, které ocení nejen aktivní sportovci, cestovatelé, ale i všichni ti, kteří se pohybují v dnešní hektické době a hledají rychlé a efektivní řešení pro své stravovací potřeby.

Pro značku je prioritou poskytovat vyváženou a kvalitní stravu založenou na rostlinných zdrojích, která podporuje celkové zdraví a pohodu. Jejich výrobky jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby nejen těla, ale i mysli, ať už jste ve sportovním tréninku, na cestách, či jednoduše v hektickém každodenním životě.

Díky kombinaci vědeckých poznatků a dlouhodobé zkušenosti v oblasti nutraceutik se značka H.E.A.L. stala symbolem kvality a spolehlivosti. Jejich produkty nabízejí vyvážené nutriční hodnoty, které jsou snadno dostupné a jednoduché k použití, a zároveň respektují přírodní zdroje a udržitelnost.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Instantní jídla

1 položek celkem
HEAL 100% organické dokonalé jídlo - 10 porcí
1 738 Kč bez DPH
1 947 Kč

Hledáte plnohodnotné jídlo, které ocení nejen aktivní sportovci, cestovatelé nebo všichni ti, kteří v dnešní hektické době nevím kam dříve skočit? 34 pečlivě vybraných...

Kód: PV-830

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem