Kerzenfarm

Kerzenfarm Hahn | Puresense-Naturkosmetik - www.puresense.ch

Kerzenfarm je etablovanou společností ve svíčkařském průmyslu, ve kterém se pohybuje už více než 40 let. Nachází se na severu Německa a vysoce kvalitní svíčky této společnosti jsou prodávány nejen v Evropě, ale značné popularitě se těší také v zámoří.

U svíček je kladen velký důraz především na kvalitní suroviny a ruční výrobu. V Kenzenfarm tak vznikají svíčky různých tvarů, barev, svíčky ze včelího vosku, vonné svíčky atd. Denně jich firma zvládne vyrobit okolo 50 tisíc kusů. Suroviny pro výrobu jsou vybírány podle přísných standardů, které zaručují prvotřídní kvalitu.

Velkou část nabídky tvoří také svíčky vyrobené z čistě přírodních ingrediencí, vosk se získává z udržitelného palmového nebo řepkového oleje. Tento olej je pěstován a následně získáván podle standardů neziskové společnosti RSPO neboli „Kulatý stůl na téma udržitelného palmového oleje“. Jako vonné složky jsou používány čisté přírodní éterické oleje. V aromaterapii se velmi dobře uplatňují i svíčky a kapsle do aromalampy, které jsou rovněž součástí sortimentu.

Žádné produkty značky Kerzenfarm nebyly nalezeny...