Kerzenfarm

Značka Kerzenfarm

Kerzenfarm je etablovanou společností ve svíčkařském průmyslu, ve kterém se pohybuje už více než 40 let. Nachází se na severu Německa a vysoce kvalitní svíčky této společnosti jsou prodávány nejen v Evropě, ale značné popularitě se těší také v zámoří.

U svíček je kladen velký důraz především na kvalitní suroviny a ruční výrobu. V Kenzenfarm tak vznikají svíčky různých tvarů, barev, svíčky ze včelího vosku, vonné svíčky atd. Denně jich firma zvládne vyrobit okolo 50 tisíc kusů. Suroviny pro výrobu jsou vybírány podle přísných standardů, které zaručují prvotřídní kvalitu.

Velkou část nabídky tvoří také svíčky vyrobené z čistě přírodních ingrediencí, vosk se získává z udržitelného palmového nebo řepkového oleje. Tento olej je pěstován a následně získáván podle standardů neziskové společnosti RSPO neboli „Kulatý stůl na téma udržitelného palmového oleje“. Jako vonné složky jsou používány čisté přírodní éterické oleje. V aromaterapii se velmi dobře uplatňují i svíčky a kapsle do aromalampy, které jsou rovněž součástí sortimentu.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Přírodní svíčky

3 položek celkem
Čajové svíčky, Orange 10 ks
94 Kč bez DPH
114 Kč

Čajová svíčka ze 100% rostlinného stearinu z palmového vosku je vhodná k hoření ve skleněném či keramickém svícnu.

Kód: BO-5FD229E3E637A
Přírodní svíčka Baked apple, slonovinové sklo 1 ks, 6,5 cm
233 Kč bez DPH
282 Kč

Přírodní svíčka Baked Apple je vyrobena z RSPO palmového vosku a esenciálních olejů, díky kterým krásně provoní celý prostor. Navíc svým jednoduchým designem perfektně doplní...

Kód: BO-61652C31A209B
KERZENFARM Čajové svíčky Ivory, 10 ks
94 Kč bez DPH
114 Kč

Čajová svíčka ze 100% rostlinného stearinu z palmového vosku je vhodná k hoření ve skleněném či keramickém svícnu.  

Kód: BO-5FD229E3E3E00

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem