Ketoscan

KETOSCAN

Společnost Sentech GMI, dceřiná firma založená společností Sentech Korea, se pyšní více než dvacetiletým závazkem v oblasti vymáhání práva a specializovanou značkou alkotesterů. Jejich technologie je postavena na vynikající hromadné výrobě senzoru dechových plynů (keto senzor dechu) s vysokou přesností a odolností. Po deseti letech výzkumu představili ultra vysoce přesný acetonový plynový senzor, který je nyní k dispozici na trhu pod názvem Breath Ketone Meter KETOSCAN.

Sentech Korea, globální společnost, může se pyšnit svým vybavením, které nejen slouží jako dechový test na korejských policejních stanicích, ale také se úspěšně prosadila a získala popularitu ve 50 zemích po celém světě. Díky technologickému pokroku mateřské společnosti přináší na trh nejpřesnější měřič dechových ketonů pod názvem KETOSCAN, což posiluje důvěru a prestiž značky.

S KETOSCAN můžete zkontrolovat svůj ketonový stav kdekoli a kdykoli snadněji než jakýmkoli jiným způsobem.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Ketoscan, Zdravotnické přístroje

1 položek celkem
2 max 1578317165
4 124 Kč bez DPH
4 990 Kč

Monitor spalování tuků v reálném čase KETOSCAN Založeno na více než 20 letech zkušeností s technologií dechových senzorů Propojení se SMARTPHONEM - Android i iOS, česká...

Kód: OM76030

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem