MozziWatch

MozziWatch představuje revoluční repelentní produkt, který spojuje účinnost s přírodními a udržitelnými ingrediencemi, zajišťující bezpečnost a ochranu před hmyzem bez toxických látek.

Přírodní složení: MozziWatch je zcela přírodní produkt, který obsahuje 100% přírodní aktivní látku, a to Eucalyptus citriodora oil (Citriodiol), rozpuštěnou v organickém alkoholu. Kompletní složení zahrnuje pouze vodu, denaturovaný ethanol a izopropylalkohol. Tato jednoduchá složení zajišťují účinnost bez nutnosti použití toxických látek.

Udržitelnost: Produkt se vyrábí z udržitelných zdrojů a s minimálním dopadem na životní prostředí. Všechny ingredience jsou produkované udržitelným způsobem a výrobní proces je navržen tak, aby zanechal nulovou uhlíkovou stopu. To znamená, že od pěstování surovin až po výrobu produktu a jeho obalů se minimalizuje negativní vliv na životní prostředí.

Zdraví a bezpečnost: Produkt prošel rozsáhlým testováním a neobsahuje žádné toxické látky. Jeho účinnost byla prokázána dlouhodobými testy a používáním. Aktivní látka Citriodiol je čistě přírodního původu a byla schválena ECOCERTem podle standardů COSMOS pro BIO a přírodní složky.

Vhodnost pro použití: MozziWatch je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od 6 měsíců věku a těhotných či kojících žen. Jeho aktivní látka byla pečlivě testována a prokázána jako bezpečná a účinná pro široké spektrum věkových skupin.

MozziWatch představuje inovativní repelentní produkt, který spojuje účinnost, bezpečnost a udržitelnost, poskytující ochranu před hmyzem bez kompromisů.

Produkt této značky naleznete v kategorii: Repelenty a odpuzovače

1 položek celkem
MozziWatch účinný přírodní repelent s certifikací, 75 ml
247 Kč bez DPH
299 Kč

100% přírodní repelent s certifikací, vhodný i pro děti od 6 měsíců a těhotné a kojící ženy. Je vyroben z udržitelných a přírodně produkovaných surovin, navíc neobsahuje žádné...

Kód: X57010217

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem