LYOfood

Firma Lyo Food z Polska dodává vysoce kvalitní lyofilizovanou (= sušenou mrazem) stravu do obchodů od roku 1998. Jejím cílem je poskytovat horolezcům, turistům, námořníkům, extrémním sportovcům a cestovatelům kvalitní stravu bohatou na všechny důležité makroživiny. Jsou hrdí na to, že některé ovoce a bylinky si pěstují na svých vlastních polích. Ostatní ovoce a bylinky i zelenina pocházejí od  osobně známých farmářů. Jsou pečlivě ověřovány, aby bylo zajištěno, že jejich produkty splňují nejvyšší standardy kvality.

Vždy používáme pouze 100% přírodní a čerstvé suroviny. Do jídel nepřidáváme žádné konzervační látky ani umělé potravinářské přísady.

Ocenění:

OutDoor Industry Award je jedním z nejdůležitějších uznání v oboru a uděluje se za zvláště inovativní design a výjimečnou kvalitu produktů. V roce 2013 získal LYO FOOD cenu ZLATO.

Cena Editors' Choice Award  - nejlepší produkty roky je největší ocenění, které Outdoor Magazine jednou ročně uděluje. Outdoor je přední německý outdoorový časopis od roku 1988.
ISPO BrandNew 2014Každý rok vybírá porota předního mezinárodního veletrhu sportovního podnikání ty nejlepší start-upy sportovního byznysu.

Zbrusu nový finalista ISPO 2014

OutDoor Industry Award je jedním z nejdůležitějších uznání v oboru a uděluje se za zvláště inovativní design a výjimečnou kvalitu produktů.

Lyo prášky

Produkty značky LYOfood naleznete v kategorii: Energie a vitalita, Ostatní fitness doplňky

1 položek celkem
Speed Formula, 196 g
Speed Formula, 196 g
Momentálně nedostupné
579 Kč bez DPH
649 Kč

100% řírodní přípravek pro zvýšení hladiny glykogenu v těle před výkonem. Založeno na rostlinné bázi.

Kód: LL-LYO000075

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem