Mardenim

Mardenim, původem z Istanbulu, je dynamická značka, která od roku 1997 formuje svět textilního průmyslu. Společnost založil Mehmet Azun, který začal své dobrodružství jako učeň v Güngören v roce 1996, když se rozhodl spojit svou lásku k práci s textilem s podnikáním. Tak se zrodila, pod hlavičkou Süleymanoğlu Tekstil, značka Mardenim. Přesto, že firma začínala s pouhými 25 zaměstnanci, rychle se rozrostla díky svému inovativnímu a profesionálnímu přístupu k práci, aby vyhověla rostoucí poptávce v odvětví. Dnes nabízí tato značka kvalitní ochranné lékařské obleky.

Filozofie značky Mardenim spočívá v neustálém pokroku - vždy být o krok napřed oproti předchozímu dni. Tato strategie, spolu s dovedností nalézat společný jazyk se zákazníky a spojovat jejich základní principy s vlastními, jí umožnila získat významné tempo na cestě k úspěchu.

Tato značka, známá svou inovací a schopností držet krok s měnícími se trendy, se stala synonymem pro kvalitu v textilním průmyslu. Mardenim nejenže představuje důležitého hráče na trhu, ale také symbolizuje spojení tradičního řemeslného umu s moderními technologiemi.

Proč Mardenim:

  • Přes 25 let zkušeností
  • Vysoká kvalita
  • Spojení řemesla a moderních technologií

 

Produkty Mardenim naleznete v kategorii Ochranné obleky.

1 položek celkem
oblek17
Akce
125 Kč –29 %
73 Kč bez DPH
88 Kč

Sleva platí pouze do vyprodání zásob Ochranný oblek s kapucí kategorie T5 A T6 splňuje požadavky normy vztahující se k způsobilosti poskytovat zdravotnické prostředky a...

Kód: 2780

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem