FLO

Britské duo Tara a Susan založily značku FLO z vášně k vytvoření produktů, které osloví ženy na celém světě a současně budou respektovat naši planetu. Tento nápad vznikl během jedné z jejich konverzací a cílil na vyplnění mezery na trhu s ekologickými menstruačními produkty. Po řadě výzkumů a příprav tak vznikl FLO.

FLO si klade za cíl vyvíjet produkty, které ženám pomáhají cítit se sebevědomě, a to i v nejkomplikovanějších chvílích. Od svého založení v roce 2017 se FLO zaměřuje nejen na podporu pohody jednotlivce, ale i na propagaci udržitelnosti a minimalizaci ekologické stopy.

FLO důkladně vybírá materiály, které jsou šetrné k planetě i k zdraví člověka, od certifikovaného organického bambusu po přírodní bavlnu bez použití barviv, chemikálií a toxinů. Značka se zavázala k používání ekologických materiálů, které zaručují maximální pohodlí a bezpečnost.

FLO dokazuje, že je možné skloubit péči o intimní zdraví a tělo s pevným závazkem k udržitelnosti a etickým pracovním postupům. Produkty FLO nejen poskytují pohodlí a ochranu, ale také přispívají k pozitivní změně pro naši planetu.

 

Proč FLO:

  • maximální komfort
  • bezpečnost
  • šetrné k přírodě

 

Produkty značky FLO naleznete v kategorii Intimní hygiena.

 
3 položek celkem
FLO menstruační tampony z bio bavlny mix 8 ks Regular a 8 ks Super
98 Kč bez DPH
119 Kč

Menstruační tampony z biobavlny pro slabé, střední a silné krvácení bez parfemace a barviv, bělené bez chlóru 100% biologicky rozložitelné a kompostovatelné balené do 100%...

Kód: FLO-NNTAMP01
FLO Ultra tenké menstruační vložky z bio bambusu, s křidélky mix 10 ks denních a 5 ks nočních
82 Kč bez DPH
99 Kč

Výhodný mix balíček 15 ks FLO ultra tenkých menstruačních vložek s křidélky z bio bambusu a kukuřičných vláken bez GMO obsahuje kombinaci 10 ks denních a 5 ks nočních vložek.

Kód: FLO-BAMB01
FLO Ultra tenké slipové vložky z bio bambusu 24 ks
82 Kč bez DPH
99 Kč

Slipové vložky z bio bambusu a kukuřičných vláken bez GMO při špinění nebo výtoku bez parfemace a barviv, bělené bez chlóru z více jak 99 % biologicky rozložitelné a...

Kód: FLO-BLINE01

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem