LadyCup

LadyCup

Firma, Jaguara, s.r.o., klade důraz na vysokou mezinárodní kvalitu a bezpečnostní standardy všech nabízených výrobků. Tyto produkty jsou vyrobeny z BIO materiálů a využívají kvalitní lékařský silikon.

Už od roku 2007 se v České republice věnují výrobě hygienických produktů, jako je například značky LadyCup menstruační kalíšek, látkové vložky LadyPad, pomůcka na močení LadyP, intimní mýdlo LadyGel, antibakteriální gel LadySanitizer, lubrikační gel LadyLube a intimní vlhčené ubrousky LadyWipe. 

Menstruační kalíšek LadyCup se řadí mezi nejprestižnější a nejoblíbenější volby mezi menstruačními pomůckami po celém světě. S výdrží 5 až 10 let nejen šetříte peníze, ale přispíváte i k udržitelnosti naší planety, eliminujíc tisíce použitých jednorázových pomůcek. Každý z produktů kombinuje špičkovou kvalitu s ohleduplností k životnímu prostředí, což ze značky činí spolehlivého partnera pro každou ženu, která klade důraz na efektivitu, ekologii a zdraví.

Všechny použité materiály prošly testy na škodlivé látky podle normy Oeko-Tex Standard 100.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Menstruační kalíšky

 

3 položek celkem
213 7 navleky na prsty ladyprotectors baleni ladyprotectors 12 kusu
32 Kč bez DPH
39 Kč

Návleky na prsty slouží pro snadnou a hygienickou manipulaci s menstruačním kalíškem při zavedení či vyjmutí. 

Kód: ECO88932
699 ladycup sladka jahoda
247 Kč bez DPH
299 Kč

Český Menstruační kalíšek LadyCup, ze silikonu vhodný pro mladé dívky a ženy a pro sportovkyně. Dostupný ve velikosti S (malý) a L (velký). Součástí balení je bavlněný sáček a...

Kód: ECO88923/S
ladycup lux transp menstruacni kalisek (1)
247 Kč bez DPH
299 Kč

Český Menstruační kalíšek LadyCup, ze silikonu vhodný pro mladé dívky a ženy a pro sportovkyně. Dostupný ve velikosti S (malý) a L (velký). Součástí balení je bavlněný...

Kód: ECO88926/S

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem