Farfalla

Značka Farfalla

Farfalla, původně malý švýcarský obchod s vůněmi z 80. let minulého století, se proměnila v jednoho z předních výrobců přírodních esenciálních olejů a certifikované přírodní kosmetiky. Nabízí širokou škálu vůní a vonných olejů, spolu s péčí o pleť z ekologického pěstování nebo ekologického sběru ve volné přírodě. Před více než čtyřivceti lety vznikla jako první švýcarská značka, která se věnuje výhradně přírodní a aromaterapeutické kosmetice. V porovnání s ostatními výrobci má Farfalla unikátní přístup k výběru a kombinaci vonných esencí a k bezchybnosti svých surovin. Pro své výrobky používá květy sklizené přímo z prosluněných strání alpského Piemontu, což ukazuje na hlubokou úctu k přírodě a zvířatům.

S udržitelností a spravedlivým obchodem v srdci své filozofie, farfalla vyrábí produkty s recyklovatelnými obaly nebo z 100% FSC® certifikovaných surovin. Společnost aktivně podporuje projekty ekologického pěstování po celém světě, závazek k ochraně biologické rozmanitosti a partnerský vztah s dodavateli a malými zemědělci.

Motto "Ekologické je logické!" je základem jejich filozofie, což znamená, že používají pouze spravedlivě obchodované a udržitelně vyprodukované suroviny nejvyšší kvality. Produkty farfalla jsou certifikovány NaTrue a BDIH, a společnost se hrdě zavazuje k transparentnosti, umožňující sledování celého dodavatelského řetězce od zemědělce až ke spotřebiteli. Každá surovina má svůj vlastní příběh, který přináší do konečného produktu osobitý přesah.

V každé lahvičce a tubě najdete nejen vonnou harmonii, ale i důvěru v produkt, který respektuje přírodu a vytváří spojení mezi krásou a péčí o vaši pleť.

Přírodní certifikát BDIH   Přírodní certifikát NATRUE

Produkty této značky naleznete v kategorii: Repelenty a odpuzovače, Krémy s CBD, Proti vráskám, Anti-age

2 položek celkem
Luxusní zpevňující gel na obličej s aloe vera 50 ml
346 Kč bez DPH
419 Kč

Zpevňující hydratační gel aloe vera s kyselinou hyaluronovou a esenciálními oleji napomáhá udržovat v pokožce stálou míru vlhkosti a navíc zmírňuje výskyt drobných vrásek.

Kód: BO-5F217F13B5FD3
Lak na vlasy s vůní pomeranče 200 ml
346 Kč bez DPH
419 Kč

Lak poskytuje vlasům dlouhotrvající držení a lesk. Nezanechává stopy, rychne schne, dodá vlasům vlhkost a vůni pomerančové esence.

Kód: BO-DCK0000901

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem