Farfalla

Značka Farfalla

Společnost Farfalla Essentials Ltd. byla založena před více než 40 lety ve Švýcarsku. Od samého počátku se věnuje výhradně přírodním aromaterapeutickým kosmetickým a wellness produktům. Farfalla využívá jedinečný přístup k využití a kombinaci vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek. Používá pouze přírodní suroviny a zachovává úctu k přírodě a zvířatům.

Moderní produktové řady Farfally vás okouzlí nejen funkčností a neodolatelnými vůněmi, ale i svým příjemným vzhledem. Přírodní kosmetika Farfalla má certifikát BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku. Značka jde ale ještě dál a je na sebe daleko přísnější. Všechny přípravky Farfalla jsou pod přísným dohledem orgánů pro kontrolu bio organických produktů a množství z nich je vhodné pro vegany. Značka je navíc zapojena do kontrol společnosti bio-inspecta, která reguluje množství biosurovin na trhu. 

Produkty značky Farfalla se pyšní certifikáty BDIH či NATRUE.

Přírodní certifikát BDIH   Přírodní certifikát NATRUE

2 položek celkem
Luxusní zpevňující gel na obličej s aloe vera 50 ml
346 Kč bez DPH
419 Kč

Zpevňující hydratační gel aloe vera s kyselinou hyaluronovou a esenciálními oleji napomáhá udržovat v pokožce stálou míru vlhkosti a navíc zmírňuje výskyt drobných vrásek.

Kód: BO-5F217F13B5FD3
Repelent Naturel 75 ml
359 Kč bez DPH
434 Kč

obsahuje směs přírodních esenciálních olejů a poskytuje ochranu před komáry, klíšťaty a dalším hmyzem. Vhodný také pro děti od 1 roku.

Kód: BO-6077DE39375CF

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem