Good Karma Home

GOODIE

Good Karma Home – značka, která dělá váš domov útulnějším a udržitelnějším

Good Karma Home je značka, která se zaměřuje na výrobu udržitelných a ekologických doplňků do domácnosti. Jejím cílem je nejen nabídnout zákazníkům kvalitní produkty, ale také pozitivně ovlivnit životní prostředí.

Produkty Good Karma Home jsou vyráběny z přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Společnost používá materiály z lokálních zdrojů, aby snížila svůj dopad na životní prostředí.

Značka se zaměřuje také na sociální odpovědnost. Společnost podporuje různé dobročinné organizace, které se věnují ochraně životního prostředí nebo pomoci potřebným.

Zde jsou některé konkrétní příklady toho, jak Good Karma Home dělá váš domov útulnějším a udržitelnějším:

  • Společnost nabízí širokou škálu přírodních vůní, které provoní váš domov. Vůně jsou vyráběny z přírodních esenciálních olejů a jsou šetrné k lidskému zdraví.
  • Společnost nabízí řadu ekologických obalů, které jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Obaly jsou také 100% rozložitelné, takže nezůstávají v životním prostředí.
  • Společnost podporuje včelaření, které je důležité pro životní prostředí. Včelaření pomáhá opylovat rostliny a tím zajišťuje zdraví přírody.

Společnost nabízí kvalitní produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, podporuje různé dobročinné organizace, které se věnují ochraně životního prostředí nebo pomoci potřebným.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Houbičky, utěrky, kartáčky, Mytí nádobí, Eco drogerie, Eco výrobky

 

1 položek celkem
Bambusový kartáček na nádobí
98 Kč –3 %
Bambusový kartáček na nádobí
Momentálně nedostupné
79 Kč bez DPH
95 Kč

#Ecofriendly kartáček je vyrobený z bambusového dřeva a ze sisalových vláken agáve. Má praktický kulatý tvar, se kterým se dostanete i do rohů a štěrbin.

Kód: GD-5463

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem