EcoHAUS

EcoHaus je jednoduchý a kvalitní ekologický společník v péči o prádlo, který vzešel z tvůrčího srdce Petry, zakladatelky značky. Na začátku byla spousta pracích gelů, vonných kuliček a aviváží, které zabíraly příliš místa v malé koupelně. Inspirace z přírody a cesta k minimalismu vedly k vytvoření inovativního produktu.

Hlavní myšlenkou bylo vytvořit jednoduché a efektivní řešení pro kvalitní praní pro muže, ženy a všechny ostatní. Tak vznikl prací papírek jako alternativa k tradičním pracím prostředkům. Bez složitého odměřování nebo míchání, pouze malá designová krabička s praktickými pracími papírky.

Petra při vývoji pracích papírků dbala na to, aby obsahovaly pouze nezbytné látky, byly šetrné k přírodě i pokožce a zároveň zajišťovaly efektivní praní s příjemnou vůní. Tato vědecká výzva byla splněna s láskou k sobě i přírodě.

Značka EcoHaus se odlišuje tím, že své počátky našla v crowdfundingu, což jí umožnilo zůstat nezávislou a naplňovat svou vizi s vášní. Cílem je nejen přinášet radost a měnit pohled na praní, ale také změnit svět a zlepšit ekologický dopad. Každý, kdo pral s pracími papírky od EcoHaus, pomáhá snížit používání plastu a podporuje udržitelnost.
Věděl/a, že praním s papírky EcoHaus ročně odlehčíme České republice o 8 000 tun plastu?

Produkty této značky naleznete v kategorii: Prací proužky

2 položek celkem
Bez názvu2
40 Kč bez DPH
49 Kč

Ekologické prací papírky EcoHAUS Přírodní vůně lučního kvítí Jednoduché použití bez plastu a bez odměrky Rychlý a jednoduchý prací prostředek Balení obsahuje 5 pracích papírků 1...

Kód: ECO81724
Bez názvu
412 Kč bez DPH
499 Kč

Ekologické prací papírky EcoHAUS Přírodní vůně lučního kvítí Jednoduché použití bez plastu a bez odměrky Rychlý a jednoduchý prací prostředek Balení obsahuje 60 pracích papírků...

Kód: ECO81721

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem