HERBAVERA

Herbavera, ryze česká značka s tradicí od roku 1992, v sobě snoubí moudrost přírody s moderními technologiemi. Nabízí širokou škálu přírodní kosmetiky a doplňků stravy, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Značka vznikla v srpnu roku 1992, kdy rodina Krsů - otec a dva synové - se spojila a založila firmu s názvem 3K. Tato firma později dostala jméno Herbavera a začala vyrábět kosmetické produkty s využitím skutečných bylinných výtažků, doplněných o ověřené látky syntetického původu. Název Herbavera vychází z latinských slov "herba" (bylina) a "vera" (pravdivý, opravdový), což má potvrzovat autenticitu přírodních složek v kosmetice této značky.

Od svého založení firma prošla mnoha změnami a rozšířením sortimentu. Začínala s provozem v malých prostorech a ruční výrobou šamponů, postupně se ale rozrostla a přesídlila do větších hal. Herbavera neustále investuje do vylepšování svých výrobků a výrobních procesů, což jí umožňuje udržovat vysokou kvalitu a spokojenost zákazníků.

V průběhu let se sortiment rozšířil o širokou škálu kosmetických produktů, jako jsou krémy, tělová mléka, balzámy, masážní oleje a další. Zvláštní úspěch zaznamenala značka s konopnými produkty, které se staly oblíbenou volbou zejména pro péči o problematickou a citlivou pleť.

Herbavera se neustále snaží inovovat a reagovat na potřeby zákazníků. V roce 2020 uvádí na trh novou řadu pleťových mlék a krémů, které nabízejí pohodlné a účinné řešení pro péči o pleť. S ohledem na aktuální události, jako je pandemie covidu-19, firma také přichází s antibakteriálním čisticím gelem na ruce, který získává velkou popularitu.

Herbavera je značkou, která spojuje tradiční znalosti o léčivých účincích bylin s moderními výrobními postupy a technologiemi. Její produkty nabízejí širokou škálu možností pro péči o tělo a pleť s důrazem na kvalitu a přírodní složení.

1 položek celkem
CANAVET mast na tlapky s přísadou Canabis Care Complex 100ml
92 Kč bez DPH
111 Kč

CANAVET mast na tlapky s přísadou Canabis Care Complex.

Kód: A06337

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem