medi

File:Medi.svg - Wikimedia Commons

Společnost medi, domovina inovací v oblasti zdravotnických pomůcek, sídlící v německém Bayreuthu, patří mezi přední výrobce na světové scéně. Pod značkou "medi. Cítím se lépe" přibližně 3 000 zaměstnanců po celém světě (1 800 z nich v Bayreuthu) pracuje na tom, aby zlepšili kvalitu života lidí. Ať už se jedná o bolesti zad, sportovní zranění, křečové žíly, nohy s plochou klenbou nebo chronické rány, produkty a léčebné koncepty od medi přinášejí úspěch v léčbě široké škály onemocnění.

Myšlenky a činy této značky jsou formovány láskou k výzvám a touhou stanovovat standardy pomocí nejlepších produktů a konceptů. Jdou za hranice, hledají nové přístupy a neustále rozvíjí svou odbornost. Spoléhají na svou silnou firemní kulturu, unikátního medického ducha a kreativní spolupráci se svými zákazníky a partnery.

Svět komprese Medi World of Compression vede cestu k budoucnosti kompresní technologie s více než 70 lety zkušeností. Identifikace produktů s elastickou kompresí, jako jsou kompresní punčochy pro flebologické a lymfologické aplikace, a podpory pro kloubní terapii jsou zárukou kvality.

Medi je též specialistou na neelastickou, adaptivní kompresní léčbu ran a otoků. Uživatelé těží z různých kombinací možností, prvotřídního řemeslného zpracování a vysoké úrovně pohodlí – pro ty chvíle, kdy potřebujete pocit „cítím se lépe“.

Inovace pro lepší kvalitu života. Hnací motor společnosti je vyvíjet inovace pro lepší kvalitu života, a to na vědeckém a technologickém špičkovém stupni. Výsledkem je udržitelný úspěch léčby a jedinečný fyzický pocit.

Spojení lékařské vědy a obchodu Medi působí jako katalyzátor propojující zdravotnický průmysl s odbornými maloobchodníky a vyvíjí léčebné pomůcky přizpůsobené prospěchu pacienta. Široké spektrum zahrnuje kompresní punčochy, adaptivní kompresní pomůcky, ortézy, podpory, kompresní návleky a vložky do ortopedických bot, a to v téměř každém specializovaném zdravotnickém obchodě v Německu a ve více než 90 zemích světa.

Medi má nyní přibližně 1 800 zaměstnanců v Bayreuthu a 3 000 zaměstnanců po celém světě, a to včetně 24 mezinárodních poboček. Dva výrobní závody v Německu a USA zabezpečují export do více než 90 zemí světa.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Hojení ran

2 položek celkem
Chladivý denní gel 50 ml
107 Kč bez DPH
129 Kč

Medi day denní gel redukuje napětí a citlivost kůže při nošení kompresního prádla a ortéz. Zabraňuje poškození pokožky...

Kód: P00609
Pečující noční gel, 50 ml
Pečující noční gel, 50 ml
Momentálně nedostupné
107 Kč bez DPH
129 Kč

Medi noční gel poskytuje vyživující úlevu suché, šupinaté nebo namáhané pokožce pro rychlou rekonvalescenci a regeneraci.

Kód: P00608

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem