Oralgen

Americká značka Oralgen NuPearl® je navržena tak, aby poskytovala výsledky na profesionální úrovni při bělení zubů za zlomek ceny.

Oralgen se specializuje na poskytování účinných a bezpečných výrobků pro zubní bělení, které umožňují uživatelům dosáhnout světlejšího a živějšího úsměvu pohodlně a efektivně. Bělicí sady a zubní pera patří mezi často preferované prostředky pro ty, kteří si přejí zlepšit estetiku svých zubů bez nutnosti návštěvy zubaře.

Společnost chce, abyste se často usmívali a usmívali se sebevědomě. Sledujte živé výsledky s exkluzivní technologií NuBright™ LED, která se používá k pohodlnému odstranění skvrn a změny barvy zubů. ORALGEN NuPearl je určen pro citlivé zuby, využívá sílu botanického bělícího gelu bez peroxidu a technologii světelných diod (LED) k rozjasnění zubů.

Výhody:

  • Efektivně bělí zuby: Oralgen Nu Pearl obsahuje účinné bělicí složky, které pomáhají odstranit pigmentaci ze zubů a dosáhnout světlejšího odstínu.
  • Bezpečnostní: Produkty Oralgen Nu Pearl jsou bezpečné pro použití doma. Bělící složky jsou šetrné k zubům a dásním.
  • Snadná použití: Produkty Oralgen Nu Pearl jsou snadno použitelné a nepotřebují žádné speciální dovednosti.

Produkty této značky naleznete v kategorii:  Bělení zubů.

3 položek celkem
2460 4 oralgen nupearl refill
Akce
549 Kč –24 %
340 Kč bez DPH
412 Kč

Sada náplní pro 14 denní bělení. Revoluční složení bez peroxidu šetrně vybělí vaše zuby již po 10 minutách. Účinně bělí zuby od potravin, vína, kávy, čaje a cigaret.

Kód: OM90302
3677 3 12493 z
405 Kč bez DPH
490 Kč

Bělící pero Oralgen NuPearl je určené pro domácí bělení zubů.

Kód: OM90299
zuby
1 231 Kč bez DPH
1 490 Kč

Bělící sada Oralgen NuPearl s LED světlem je sedmidenní intenzivní kúra pro bezbolestné bělení zubů bez použití peroxidu.

Kód: OM90296

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem