Jiangxi Yifengyuan Biological Egineering Co., Ltd.

Jiangxi Yishengyuan YiFengYuan Biological Engineering Co., Ltd. je významný čínský výrobce moderního zdravotnického vybavení, potravin a zdravotnických pomůcek, který se pyšní certifikací od Správy lékařských produktů provincie Jiangxi. Založen s vizí "poskytovat lidstvu bezpečné a účinné produkty vysoké kvality", společnost úspěšně kombinuje vědu, průmysl a obchod.

Aby společenost přispěla k boji proti pandemii Covid-19, rozšířila své portfolio o kvalitní roušky a respirátory. Produkty Jiangxi Yishengyuan YiFengYuan Biological Engineering Co., Ltd., oblíbené nejen v celé Číně, ale i v zahraničí, stojí na špičce průmyslu díky silné technologické základně, pokročilé výrobní technologii a sofistikovanému vybavení.

Jiangxi YiFengYuan klade zastává principy vzájemného prospěchu a spolupráce, a očekává, že domácí i zahraniční partneři přispějí ke společnému růstu v oblasti zdravotní péče a k podpoře lidského zdraví.

Proč Jiangxi Yishengyuan YiFengYuan:

  • Kvalita
  • Účinnost 
  • Bezpečnost

 

Produkty Jiangxi Yishengyuan YiFengYuan Biological Engineering Co., Ltd. naleznete v kategorii Roušky a respirátory.

1 položek celkem
holka1 7 12
214 Kč bez DPH
259 Kč

Respirátor FFP2 vhodný pro děti s min. 95% filtračním efektem brání průniku mikroorganismů (bakterie, viry, spory plísní), jemného prachu a toxických tuhých či kapalných částic...

Kód: 3129

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem