Taoasis

Go to homepage

Taoasis, rodinná firma vzniklá před více než 30 lety, je vedoucí značkou v oboru aromaterapie. Všechny její produkty mají vysokou kvalitu, jsou 100% přírodní a při výrobě jsou používány převážně suroviny z lokálního zemědělství a z obnovitelných zdrojů.

Parfémy, roll-ony a bytové vůně v sobě kombinují kvalitní éterické oleje pro jedinečný a dlouhotrvající efekt. Vůně a parfémy Taoasis mají silné aromaterapeutické účinky, dokáží zlepšit náladu, uklidnit i povzbudit a příjemně naladit. Přinesou vám tak mnohem více než jen líbivou parfemaci.

Nesou certifikát biodynamického zemědělství Demeter a mnohá další označení kvality jako jsou BIO NACH EG-ÖKO VERORDNUNG, NATRUE, BDIH či Cosmos Organic. Mnohé z jejich produktů jsou navíc vhodné pro vegany.

BiOOO.cz - BIO nach EG-Öko-Verordnung  Přírodní certifikát NATRUE    Přírodní certifikát BDIH

4 položek celkem
Osvěžovač vzduchu Borovice limba 50 ml
346 Kč bez DPH
419 Kč

Balzamická vůně s lehce dřevitými tóny příjemně provoní interiér a působí dezinfekčně. Sprej vám pomůže se uvolnit a je vhodný při chřipce nebo nachlazení.

Kód: BO-6MD1000101
Osvěžovač vzduchu Citrusová zahrada 50 ml
269 Kč bez DPH
326 Kč

Šťavnatá citrusová vůně pomerančů, grepu a bergamotu osvěží vzduch v místnosti, působí antidepresivně a posiluje koncentraci a myšlení při práci nebo učení.

Kód: BO-7MD1000101
Osvěžovač vzduchu Dobrý spánek 50 ml sprej
269 Kč bez DPH
326 Kč

Směs éterických olejů ve spreji má skvělé zklidňující a harmonizační účinky. Sladká hřejivá vůně levandule, pomeranče a vanilky vás příjemně naladí.

Kód: BO-GE91000101
Osvěžovač vzduchu Mořský vánek, Bio Demeter 50 ml
245 Kč bez DPH
297 Kč

Přírodní osvěžovač obsahuje směs éterických vůni díky kombinaci tónů borovice, palmarosy a citronu. Je to energetický, jiskřivý aromaterapeutický mix, který vám pomůže „dobít...

Kód: BO-AKA0000901

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem