Taoasis

Go to homepage

Taoasis, rodinná firma vzniklá před více než 30 lety, je vedoucí značkou v oboru aromaterapie. Všechny její produkty mají vysokou kvalitu, jsou 100% přírodní a při výrobě jsou používány převážně suroviny z lokálního zemědělství a z obnovitelných zdrojů.

Značka se věnuje výrobě 100% přírodních a kvalitních esenciálních olejů z organického nebo Demeter certifikovaného pěstování. Axel Meyer, zakladatel, procestoval svět ve 70. a 80. letech ve snaze najít smysl života. Vnímal svět přes vůně, což ho vedlo k objevům v oblasti aromaterapie.

Po návratu do Německa založil vlastní vydavatelství a napsal první odbornou knihu o aromaterapii. V 90. letech začal nabízet esenciální oleje, kladouc důraz na bio kvalitu. Tím vznikla TAOASIS.

Firma klade důraz na udržitelnost, regionalitu a biodynamické zemědělství. Má certifikaci Demeter a vlastní farmu. TAOASIS je rodinná firma s filozofií života v souladu s přírodou. Udržitelný přístup se projevuje i v certifikaci Ekonomiky společného dobra od roku 2018.

Parfémy, roll-ony a bytové vůně v sobě kombinují kvalitní éterické oleje pro jedinečný a dlouhotrvající efekt. Vůně a parfémy Taoasis mají silné aromaterapeutické účinky, dokáží zlepšit náladu, uklidnit i povzbudit a příjemně naladit. Přinesou vám tak mnohem více než jen líbivou parfemaci.

Nesou certifikát biodynamického zemědělství Demeter a mnohá další označení kvality jako jsou BIO NACH EG-ÖKO VERORDNUNG, NATRUE, BDIH či Cosmos Organic. Mnohé z jejich produktů jsou navíc vhodné pro vegany.

BiOOO.cz - BIO nach EG-Öko-Verordnung  Přírodní certifikát NATRUE    Přírodní certifikát BDIH

Produkty této značky. naleznete v kategorii: Osvěžovače vzduchu, Osvěžovače vzduchu - zdravotnické potřeby

6 položek celkem
Osvěžovač vzduchu Borovice limba 50 ml
346 Kč bez DPH
419 Kč

Balzamická vůně s lehce dřevitými tóny příjemně provoní interiér a působí dezinfekčně. Sprej vám pomůže se uvolnit a je vhodný při chřipce nebo nachlazení.

Kód: BO-6MD1000101
Osvěžovač vzduchu Citrusová zahrada 50 ml
269 Kč bez DPH
326 Kč

Šťavnatá citrusová vůně pomerančů, grepu a bergamotu osvěží vzduch v místnosti, působí antidepresivně a posiluje koncentraci a myšlení při práci nebo učení.

Kód: BO-7MD1000101
Osvěžovač vzduchu Mořský vánek, Bio Demeter 50 ml
245 Kč bez DPH
297 Kč

Přírodní osvěžovač obsahuje směs éterických vůni díky kombinaci tónů borovice, palmarosy a citronu. Je to energetický, jiskřivý aromaterapeutický mix, který vám pomůže „dobít...

Kód: BO-AKA0000901
Aroma sada Piniový háj 1 ks (10ml + difuzér)
347 Kč bez DPH
420 Kč

Sada obsahuje éterický olej z pinie a dřevěnou odpařovací dekoraci. Vůně pinie je jemná, zemitá, s tóny koření. Má očistné účinky, zklidňuje a prohlubuje spánek.

Kód: BO-AK80000901
Osvěžovač vzduchu Dobrý spánek 50 ml sprej
269 Kč bez DPH
326 Kč

Směs éterických olejů ve spreji má skvělé zklidňující a harmonizační účinky. Sladká hřejivá vůně levandule, pomeranče a vanilky vás příjemně naladí.

Kód: BO-GE91000101
Aroma difuzér Vůně lesa, Bio Demeter, Baldini 100 ml + 7 tyčinek
451 Kč bez DPH
546 Kč

Aroma difuzér provoní pokoj osvěžující vůní jehličnanů. Svěží tóny borovice a cypřiše dodají energii a pomohou se lépe soustředit. 

Kód: BO-1V41000101

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem