Doudou et Compagnie Paris

Pan Joly, zakládající prezident skupiny  Doudou et Compagnie  , působí v plyšovém byznysu již 45 let. Získal skutečné know-how, které předává svým týmům. Všechny naše plyšové hračky jsou vytvořeny a vymyšleny  našimi stylisty  ve Francii v našich kancelářích ve Val d'Oise. Od prvního náčrtu až po modelování neponechávají naše týmy nic náhodě: výzkum materiálů, vycpávek, výrazů, očí, kvality a bezpečnosti. Vyrábíme produkty pro děti, každý detail se počítá!

Jsme členy  ACFJF , neziskového sdružení, které sdružuje francouzské tvůrce a výrobce hraček a jehož primární ambicí je podporovat a posilovat francouzské značky. 

Naše skupina vyvinula skutečné know-how jako  specializovaný výrobce. Spolupracujeme s  vlastní výrobní jednotkou  v Asii  pro naše značky Doudou et Compagnie a  Histoire d'Ours , se kterými udržujeme  vztah důvěry  již několik let. Vše je prováděno v  přísném souladu s našimi specifikacemi , s  náročnými kontrolami kvality  vedenými našimi interními týmy v každé důležité fázi výroby.

K dnešnímu dni máme také továrnu umístěnou v La Guerche-de-Bretagne, se kterou vyvíjíme a vyrábíme naši značku Maïlou Tradition. Máme střednědobou ambici začlenit do něj produkci našich dalších značek.

Naše cíle:  

  • Bylo vysazeno 1767  rostlin, keřů a stromů, do roku 2024 plánujeme vysadit dvojnásobek tohoto počtu.
  • Na našich stránkách byly zřízeny úly na podporu opětovného osídlení včel.
  • Pro zaměstnance je plánováno školení včelařství . Vyrobíme také náš „Doudou ®  med“.
  • Do konce roku 2023 se snažíme  snížit naši uhlíkovou stopu  a  upřednostňovat dopravu vlakem a lodí.
  • Naším cílem je  recyklovat naše odpadní materiály  a vycpat několik modelů Doudous ®  pomocí 100% recyklovaných vláken.Plánujeme zobecnit používání recyklovaných vláken.

Ekologie: Založením  úlů  na našem webu a partnerstvím s místním „happy-kulturistou“  se chceme podílet  na ochraně včelích populací  a  přispět k místní biodiverzitě. V Doudou et Compagnie se usadilo kolem 10 000 včel, brzy jich budeme mít více než 60 000! To nás přimělo vytvořit novou řadu:  Pollen, náš Abeille Comforter!  Zvláštní pozornost věnujeme vývoji  přikrývky z organické bavlny s certifikací GOTS , plněné  100% recyklovanými vláknyNaše dárková krabička je také vyrobena z kartonových vláken pocházejících z  lesů certifikovaných FSC® . (Forest Stewardship Council). Naším posláním je dát CSR   (Corporate Social Responsibility) do středu každodenního života našich zaměstnanců Doudou.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Eco výrobky, Textilní hračky a usínačky

2 položek celkem
Doudou Dárková sada - plyšový muchláček růžová kočka 20 cm
488 Kč bez DPH
590 Kč

Plyšový muchláček na usínání doprovází miminko od narození, aby mu přinesl hebkost, pohodlí a objetí. Rozvíjí smysly a zvědavost.

Kód: DD-DC3538
Doudou Dárková sada - králíček s muchláčkem 10 cm
293 Kč bez DPH
354 Kč

Králíčka v krásné dárkové krabičce prostě musíte mít! Může doprovázet mrňata od narození.Ideální dárek k narození miminka. Rozměr: 10 cm Materiál: látka, plyš Věk: 0+

Kód: DD-DC303

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem