AYAN

img

Ayan® je značka přírodní kosmetiky, založená na touze zakladatelky Yany vytvářet produkty obohacené o levandulový olej z vlastní farmy. Jméno Ayan® vzniklo kombinací písmen z Yany a překvapivě znamená "Otec světla". Tato značka si klade za cíl přinášet světlo prostřednictvím péče o pleť a vlasy, podporující ekologické praktiky.

Yana začala pěstovat levanduli před devíti lety v jižním Bulharsku. Postupně vyvinula vlastní řadu přírodní kosmetiky, která nyní nese jméno Ayan®. Značka zdůrazňuje zdravé, čisté a výživné složky. Filozofie spočívá ve vědomém výběru a spojení s přírodou.

Značka pečuje o zdraví lidí a inspiruje ke změně v myšlení o kosmetických ingrediencích. Nabízí organické a účinné produkty, které pomáhají tělu probudit jeho přirozenou sílu. Produkty jsou vyráběny v malých sériích v certifikované laboratoři, aby byla zachována jejich aktivní botanická síla.

Levandulová farma v Údolí thráckých králů poskytuje organický levandulový olej certifikovaný ekologickým způsobem. Ayan® věří v kouzlo a půvab zevnitř, poskytujíc péči, která spojuje radost s zdravím.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Opalovací krémy pro děti

Žádné produkty značky AYAN nebyly nalezeny...