Buccotherm

buccotherm-logo - Farmacia Blanca Cogul

Francouzská značka Buccotherm zubní kosmetiky je synonymem dlouhodobě udržitelné péče na přírodní bázi

Produkty Buccotherm jsou jedinečné právě díky zásaditému pH 8. To má podstatný vliv nejen na prevenci zubního kazu, ale i zánětů či zklidnění podrážděných sliznic. Produkty lze používat dlouhodobě a bez ohledu na věk. Neobsahují alkohol, SLS, parabeny, syntetická barviva, parfemace ani umělá sladidla. Díky nulovému obsahu cukru jsou vhodné pro diabetiky. O příjemnou chuť se stará extrakt ze stévie.

Většina produktů dnes drží prestižní evropskou bio certifikaci ECOCERT.

Produkty značky Buccotherm naleznete v kategoriích Buccotherm Zubní pasty a gely pro děti, Buccotherm Zubní pasty a Buccotherm Ústní vody

7 položek celkem
Buccotherm BIO dětská zubní pasta bez fluoridů- lesní ovoce, 50 ml
65 Kč bez DPH
79 Kč

Dětská zubní pasta s termální vodou a vyváženým pH se významně podílí na remineralizaci zubní skloviny a pomáhá redukovat tvorbu zubního plaku.

Kód: PFBUC00046
Buccotherm BIO gelová zubní pasta pro děti od 2 do 6 let jahoda, 50 ml
65 Kč bez DPH
79 Kč

Jemná gelová BIO zubní pasta s nízkým obsahem fluoridů pomáhá předcházet zubnímu kazu, remineralizuje zubní sklovinu a snižuje tvorbu zubního plaku.

Kód: PFBUC00019
Buccotherm BIO Junior zubní pasta pro školáky ledový čaj, 50 ml
74 Kč bez DPH
89 Kč

Zubní pasta pro školáky remineralizuje zubní sklovinu, zpomaluje tvorbu zubního plaku a chrání tak před vznikem zubního kazu. Neobsahuje parabeny a SLS.

Kód: PFBUC00053
Buccotherm BIO zklidňující masážní gel na dásně pro batolata, 50 ml
79 Kč bez DPH
95 Kč

Buccotherm BIO je jemný masážní gel s přírodními výtažky, díky kterým působí protizánětlivě a navíc má výrazné zklidňující účinky při prořezávání prvních zubů.

Kód: PFBUC00027
Buccotherm Gel Dentifrice BIO gelová zubní pasta, 75 ml
90 Kč bez DPH
109 Kč

Mentolová zubní pasta obsahuje termální vodu a má vyvážené pH. Zklidňuje podráždění a citlivost dásní, redukuje jejich krvácení a působí protizánětlivě.

Kód: PFBUC00030
Buccotherm ústní voda bez alkoholu, zelený čaj a brusinka, 300 ml
153 Kč bez DPH
185 Kč

Ústní voda bez alkoholu je vyrobena z termální vody s vysokým obsahem minerálních látek. Osvěžuje dech a pomáhá urychlovat regenerační procesy v ústech.

Kód: PFBUC06008
Buccotherm zubní pasta pro ochranu před zubním kazem, 75 ml
90 Kč bez DPH
109 Kč

Zubní pasta s novým složením působí preventivně proti vzniku zubního kazu, podporuje remineralizaci zubní skloviny a poskytuje dlouhotrvající svěží dech.

Kód: PFBUC01006

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem