Santaverde

SantaVerde Aloe Vera Sun Protect Cream SPF 20 | Sonnencreme mit aktivem DNA  Schutz LSF 20 | Puresense-Naturkosmetik - www.puresense.ch

Většina produktů péče o pleť se skládá převážně z vody. To je důvod, proč se "aqua" nachází na prvním místě na seznamu složek (INCI) většiny krémů a sér. Voda je důležitá pro rovnováhu tekutin v našem těle, ale má malý významný vliv na pokožku. Proto tuto hlavní složku nahrazujeme čistou šťávou z Aloe vera z našeho vlastního certifikovaného ekologického pěstování v Andalusii.

Naše certifikace
Tím, že máme naše produkty certifikované, se zavazujeme k dodržování nejvyšších standardů – zaručených přísnými kontrolami při současném zajištění plné transparentnosti.

Pravá přírodní kosmetika
Všechny naše receptury se skládají z čistých, cenných bylinných šťáv a olejů, jemných hydrolátů a bohatých extraktů. Zcela odmítáme používání chemicko-syntetických aromatických látek, barviv a konzervantů, minerálních olejů nebo parabenů. 

Proti testování na zvířatech
S pohledem naší společnosti na ekologii a etiku nám dobré životní podmínky zvířat leží na srdci. Podporujeme celosvětový boj proti testování na zvířatech.
Všechny kosmetické produkty naší vlastní značky jsou schváleny v rámci programu Cruelty Free International Leaping Bunny, mezinárodně uznávaného zlatého standardu pro produkty bez krutosti. 

Veganské
Všechny produkty Santaverde jsou 100% veganské a certifikované Vegan Society. Pečeť potvrzuje, že žádný z našich produktů neobsahuje složky pocházející ze zvířat a že veškerá produkce je bez surovin živočišného původu.

Řízené ekologické pěstování 100% čistá šťáva z aloe vera aloepur a většina surovin používaných pro naši kosmetiku nese logo ekologického zemědělství EU. Vychází z Eko-předpisů EU č. 834/2007 a 889/2008. 

Žádné produkty značky Santaverde nebyly nalezeny...