Nodorsil

Coplax AG byla založena v roce 1958 a je členem skupiny EMRO se sídlem v Chamu ve ŠvýcarskuCoplax AG je ekonomicky nezávislá akciová společnost.

Coplax AG již více než deset let vyvíjí a vyrábí své vlastní nepotravinářské výrobky pro domácnost pro sektory čištění kuchyní a domácností, jakož i pro průmyslové a soukromé použití.

Nodorsil
představuje revoluční utěrky navržené tak, aby vyřešily všechny vaše hygienické problémy v kuchyni. Tyto utěrky jsou ultimátní zbraní proti bakteriím a zápachu.

Tajemství spočívá v inovativním iontovém stříbrném ošetření, které poskytuje nepřetržitou, dlouhotrvající antimikrobiální ochranu. To znamená méně bakterií, méně zápachu a zdravější, hygieničtější kuchyni. Navíc vysoce kvalitní látka zaručuje vynikající savost a odolnost, což usnadňuje vaše čistící úkoly. Nejenže utěrky Nordosil nabízejí vynikající čistící výkon, ale jsou také nesmírně odolné. Jsou navrženy tak, aby vydržely i řadu měsíců, což snižuje potřebu častých náhrad a tím i produkci odpadu.

Investujte do budoucnosti kuchyňské hygieny s těmito pokročilými, antimikrobiálními utěrkami. Vaše kuchyně si zaslouží to nejlepší, a vy také.

Proč Nodorsil:

  • Už žádný zápach a bakterie
  • Vynikající savost
  • Snížení množství odpadu díky vysoké odolnosti

Produkty této značky naleznete v kategorii: Hadříky a utěrky, Antibakteriální utěrky

3 položek celkem
Nodorsil Premium uterka na podlahu
Akce
169 Kč –30 %
98 Kč bez DPH
118 Kč

Antibakteriální utěrka Nordosil Premium je ideální pro hladké podlahy, dlažbu a podlahy z přírodního kamene. Drhnoucí proužky. Antibakteriální technologie Silversan®

Kód: OM86388
Nodorsil Premium uterka pro vsechny typy povrchu obal high
173 Kč bez DPH
209 Kč

Antibakteriální utěrka odstraní všechny druhy nečistost, vč. mastnoty i bez chemických prostředků. Ochrana proti bakteriím.  

Kód: OM86391
Nodorsil Premium uterka s dratenkou obal high
173 Kč bez DPH
209 Kč

Díky integrované drátěnce si utěrka poradí s jakoukoliv špínou. Dokáže odstranit zaschlé nečistoty, setřít a vyleštit.  

Kód: OM86385

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem