Eliah Sahil Organic

Bio Kennenlernset Haarpflege, € 8,95

Eliah Sahil, založený Silviem Perpmerem v Bregenzu na rakouské straně Bodamského jezera, vznikl s vizí poskytovat 100% přírodní, šetrné a ekologické kosmetické produkty pro péči o pokožku a vlasy. Tato značka vychází ze silného povědomí o životním prostředí, které provází Silvia Perpmara celým jeho životem.

Silvio Perpmer, kvalifikovaný instruktor jógy, již v 90. letech založil certifikovanou značku organických čisticích a pracích prostředků Planet Pure, která se stala mezinárodním bestsellerem. S Eliahem Sahilem šel ještě o krok dále, zakládaje značku certifikované bio kosmetiky s cílem respektovat přírodu a zpracovávat suroviny v nejčistší podobě.

Eliah Sahil uplatňuje pečlivý výběr surovin, od esencí bylin a květin až po minerály, které jsou získávány z kontrolovaného ekologického pěstování ve spolupráci s farmáři v Indii. Produkty této značky jsou známy absencí chemicky upravených přísad, dráždivých látek a syntetických vůní. Závazek k veganským a cruelty-free produktům, stejně jako certifikace Fair For Life pro sociální spravedlnost, jsou klíčovými hodnotami značky.

Jednou z klíčových inovací Eliah Sahil je koncept Zero Waste, kde veškeré produkty jsou prodávány bez jednorázových obalů, a každá nádoba je buď 100% recyklovatelná nebo biologicky odbouratelná. Výrobky neobsahují standardní papírové etikety, ale využívají inovativní řešení s moukou mletou ​​v kameni, šetřící deštné pralesy.

Značka podporuje udržitelné a sociální projekty po celém světě, jako je charitativní organizace Allin Mikuna – Kinder gesund ernähren, a projekt Blühende Wiesen na ochranu včel.

S hodnotami zakotvenými ve veganství, bezpečnosti, udržitelnosti a sociální odpovědnosti se Eliah Sahil stává synonymem pro přírodní krásu spojenou s odpovědným přístupem k životnímu prostředí.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Peelingy na tělo, Peelingy na obličej, Zubní pasty a prášky

3 položek celkem
Tělový peeling růže a argan, 256 g
355 Kč bez DPH
429 Kč

Ájurvédský tělový peeling s himalájskou solí a organickými bylinami odstraňuje odumřelé kožní buňky. Obsažený rýžový pudr vyhlazuje a zjemňuje pokožku a dodává jí svěží a zdravý...

Kód: BO-AQP0000901
Zubní prášek ženšen a hřebíček 60 g
313 Kč bez DPH
379 Kč

Ájurvédský zubní prášek je na bázi xylitolu, jílu a protizánětlivých a posilujících bylin. Šetrným způsobem se stará o posílení zubní skloviny a péči o ústní dutinu.

Kód: BO-5F3510A2D583C
Tělový peeling růže a argan vzorek 15 g
49 Kč bez DPH
59 Kč

Ájurvédský tělový peeling s himalájskou solí a organickými bylinami odstraňuje odumřelé kožní buňky. Obsažený rýžový pudr vyhlazuje a zjemňuje pokožku a dodává jí svěží a zdravý...

Kód: BO-5F3510A2B3294

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem