NADAL

Již více než 40 let vyvíjí, vyrábí a prodávají rychlé lékařské testy , rychlé testy na drogy , rychlé krevní testy, stejně jako proužky na testování moči a přístroje POCT.

Značka nal od minden může pochlubit více než 40 lety zkušeností v oboru. Vystudovaný chemický inženýr Wolfgang von Minden založil společnost von Minden GmbH jako distributora laboratorních činidel a roztoků v Moersu na Dolním Rýnu. Jeho vize se postupně rozšiřovala, a když rozpoznal rostoucí trh rychlých testů léků, v roce 1995 rozšířil produktovou řadu o toxikologii.

Sídlem společnosti se stal úřad Meißnera a Zandera v lokalitě světového dědictví Horní Falce. Sandra von Minden, jdoucí ve stopách svého otce, vede společnost a logistické centrum v Moers.

Společnost nal von minden GmbH se rozrostla o další lokality, včetně vlastního výzkumného a výrobního závodu v Göttingenu v Dolním Sasku a prodejního místa v Rosdorfu.

Jejich servisní a produktoví specialisté jsou rovněž umístěni ve Velké Británii, Švédsku a Itálii. V roce 2015 se stal tradiční durynský podnik ESA Test GmbH, odpovědný za testování látek, stoprocentní dceřinou společností nal von minden GmbH.

I přes rychlý vývoj zůstává nal von minden GmbH nohama na zemi. Jejich filozofie se zakládá na neustálém vývoji s cílem poskytovat špičkové produkty a služby svým zákazníkům. 

V současné době nal von minden GmbH zaměstnává více než 230 zaměstnanců ve 4 zemích. V žilách společnosti proudí hodnoty a kultury více než 20 národů.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy na drogy z moči

1 položek celkem
33606 nadal kra
3 966 Kč bez DPH
4 799 Kč

NADAL® Kratom 100 test 30ks je imunologický rychlý test určený pro kvalitní detekci mitragynin ve vzorcích lidské moči. Obsah balení: 30x jednotlivé testy 30 x pipeta pro odběr...

Kód: 59625

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem