Martina Gebhardt

logo

Martina Gebhardt je vysoce kvalitní a šetrná biokosmetika, která podporuje přirozené rytmy pokožky a navrací jí tak rovnováhu a harmonii. Při pravidelné péči je pokožka zdravá a plná vitality.

Kosmetika Martiny Gebhardt obsahuje jen suroviny získané z biodynamického zemědělství. Tento způsob pěstování plodin je postavený na individuálních farmách a také na lidech, které je řídí. Zemědělská usedlost je jeden propojený celek, který žije svým vlastním životem a řídí se především ročními, slunečními, měsíčními cykly a biorytmy. Tento speciální způsob pěstování ovlivňuje především kvalitu výsledných surovin.

Stejné principy využívá Martina Gebhardt i pro vývoj a výrobu svých produktů. Jako základní složka jsou brány suroviny získané z biodynamického zemědělství a tyto jsou dále zpracovány tak, aby byly zachovány maximální účinné látky v každé z nich. Hlavním cílem této kosmetiky ovšem nejsou převratné výsledky a maximální změny naší pokožky. Martina Gebhardt chce dosáhnout rovnováhy a hlavním cílem této kosmetiky je obnovit přirozené schopnosti kůže se regenerovat. V péči o pleť totiž méně znamená více a kosmetika by měla pouze vytvářet podmínky pro to, aby se kůže dokázala postarat sama o sebe.

Značka má certifikaci Demeter a mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Certifikáty přírodní kosmetiky na LadyBio

4 položek celkem
7 Herbs maska na obličej a dekolt 100 ml
747 Kč bez DPH
904 Kč

Maska bohatá na bylinné výtažky pečuje o unavenou namáhanou pleť, chrání ji před vysušením a dodává jí celkovou vitalitu.

Kód: BO-12W0000101
Baobab krém na nohy 50 ml
Baobab krém na nohy 50 ml
Momentálně nedostupné
360 Kč bez DPH
436 Kč

Pečující krém na nohy vyživuje suchou namáhanou pokožku, zjemňuje ji a zároveň ji chrání před vznikem mykóz či plísní.

Kód: BO-3LU0000101
Eye care oční krém 15 ml
Eye care oční krém 15 ml
Momentálně nedostupné
394 Kč bez DPH
477 Kč

Výživný oční krém vyhlazuje a vyživuje jemnou pokožku očního okolí díky kombinaci rostlinných olejů a másel. Pokožka je také chráněna před povadlostí i předčasnou tvorbou vrásek.

Kód: BO-XKU0000101
Happy Aging krém 15 ml
Happy Aging krém 15 ml
Momentálně nedostupné
312 Kč bez DPH
377 Kč

Výživný krém pečuje o náročnou zralou pleť, posiluje ji a poskytne jí hloubkovou výživu i ochranu před škodlivými vnějšími vlivy.

Kód: BO-GLU0000101

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem