SafeMed

SafeMed, se svými více než 40 lety zkušeností, je průkopníkem ve výrobě, výzkumu a vývoji vysoce kvalitních jednorázových rukavic. Tato společnost se pyšní rolí spolehlivého obchodního partnera, který své hluboké poznatky a pokročilé technologie přetváří na inovativní produkty pro medicínské, průmyslové, maloobchodní a spotřebitelské trhy. Od svého založení se produkty SafeMed vyznačují vysokým stupněm bezpečnosti a kvality, což je důsledkem neustálého zdokonalování výrobních procesů a přísné kontroly kvality.

Ve výrobním zařízení SafeMed pracují zkušené týmy s nejnovějšími technologiemi a dodržují přísné mezinárodní standardy. Tyto závody nejenže zajišťují vysokou úroveň kvality a inovace v produktech, ale také poskytují možnost zákazníkům navštívit tyto zařízení, aby se na vlastní oči přesvědčili o dodržování nejvyšších standardů. Tato průhlednost a otevřenost v procesu výroby posiluje důvěru klientů v produkty SafeMed.

Společnost SafeMed také klade velký důraz na vývoj a vzdělávání svých zaměstnanců zahrnující pravidelná školení, aby jejich tým neustále držel krok s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti výroby jednorázových rukavic. 

 

Proč SafeMed:

  • Kvalita
  • Bezpečnost
  • Inovace

 

Produkty SafeMed naleznete v kategorii Ochranné prostředky a Rukavice.

 
2 položek celkem
Ochranné rukavice s výtažkem z ovsa, velikost XS, S, M, L, XL, 100 ks
279 Kč –51 %
112 Kč bez DPH
135 Kč

Nitrilové rukavice SafeHAND COATS lze použít pro diagnostické postupy. Jsou optimální volbou pro každého, kdo dbá na bezpečnost při každodenních pracovních povinnostech....

Kód: 8550/M
safeHAND HYBRID a'100 3
Akce
173 Kč –31 %
98 Kč bez DPH
119 Kč

Nitrilové ochranné rukavice - účinná ochrana pro osoby s alergií na latex  Nemůžete použít oblíbené rukavice vyrobené z latexu? V této situaci budou dobrou alternativou...

+ další
Kód: 8559/XL

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem