Aromafauna

Aromaterapie využívá sílu přírody pro harmonizaci duše i těla. Hlavními používanými účinnými složkami jsou éterické oleje vytvářené siličnatými rostlinami. Tyto oleje nejenom přinášejí vůni, ale mají také široké spektrum dalších účinků. Rostliny reagují na setkání s bakteriemi, viry, plísněmi a parazity ve svém prostředí, a proto nelze komplexní složení jejich produktů nahradit synteticky vyráběnými sloučeninami, které by mohly na organismus působit negativně.

Mazlíčci přinášejí radost, jsou našimi kamarády a věrnými společníky. Na oplátku si zaslouží tu nejlepší péči. Dopřejte jim při různých neduzích kvalitní přípravky AROMAFAUNA, jejichž základem jsou esenciální a rostlinné oleje a másla. Při výrobě těchto produktů se používá stejná kvalita jako pro přípravky pro lidi!

Psi i kočky trpí stále častěji "civilizačními" neduhy, stejně jako lidé. S tím, jak stále více zvířat dosahuje poměrně vysokého věku, přicházejí i potíže s pohyblivostí kloubů nebo snížená imunita. Podpořte jejich životní komfort přípravky vyvinutými v souladu s poznatky o terapeutických schopnostech rostlin. V nabídce AROMAFAUNA naleznete veterinární přípravky schválené Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Střevní parazité, Péče o zuby psů, Péče o zuby koček, Péče o uši 

Žádné produkty značky Aromafauna nebyly nalezeny...