1x Hydrex CRP test z krve

Kód: OM75622
359 Kč –30 %
CRP Test
359 Kč –30 % 251 Kč / ks 224 Kč bez DPH 251 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

CRP test se používá k diagnostice infekcí a zánětů. Test zjišťuje hladinu C-reaktivního proteinu, na základě čehož se rozlišuje, zda je původcem infekce virus nebo bakterie.

Výsledek již do 5 minut.

Přesnost: > 95 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CRP test je test používaný k semikvantitativnímu stanovení koncentrace C-reaktivního proteinu ve vzorku krve. Pokud je v testovaném vzorku krve přítomen C-reaktivní protein, bude reagovat s anti-CRP protilátkami přítomnými jako zřetelné čáry na testovací destičce. V závislosti na úrovni koncentrace CRP se objeví odpovídající testovací proužky.
 
Kdy je vhodné provést CRP test?   
Test by měl být proveden v případě klinických příznaků naznačujících infekci, jako je nízká horečka, bolesti hlavy, horečka nebo celková slabost. Než půjdeme k lékaři, vyplatí se ověřit, zda jde o infekci bakteriální – vyžadující antibiotika, nebo virovou – vyžadující symptomatickou léčbu volně prodejnými léky. CRP test lze provést kdykoliv během dne.
 
Co znamená čára, která se objeví vedle písmene C na testovací destičce   
Toto je kontrolní linka. Vzhled barevného pruhu pod písmenem C znamená, že test funguje správně a že test byl proveden správně.
 
Ovlivňuje intenzita barvy čáry ve výsledkovém okně interpretaci testu?   
Intenzita barvy čar objevujících se na CRP testu je pro interpretaci výsledku testu irelevantní. Interpretace se provádí v souladu s pokyny obsaženými v této příručce v části "INTERPRETACE VÝSLEDKŮ".
 
 
Bude výsledek testu spolehlivý i po více než 7 minutách?   
NE. Výsledek testu by měl být odečten po 5 minutách od okamžiku přidání roztoku a spolehlivý výsledek trvá až 7 minut.
 
Provedení CRP testu:   

1) Sundejte ochranný obal z vystřelovací jehly, přiložte k prstu v úhlu 90° a zmáčkněte
2) Vymačkejte kapku krve a tu přiložte a nasajte kapilárou
3) Kapiláru zašroubujte do nádoby s roztokem a 10 sekund třepejte, aby se krev s roztokem rovnoměrně smíchaly
4) Nakonec kápněte 3 kapky do testovací destičky

Interpretace výsledků CRP testu:

 
Negativní výsledek - kontrolní ryska C
Negativní výsledek testu znamená, že v testované krvi nebyl detekován žádný C-reaktivní protein nebo je jeho koncentrace nižší než 10 mg/l. To neznamená vývoj bakteriální nebo virové infekce. Pokud však zaznamenáte znepokojivé příznaky, doporučuje se poradit se s lékařem.
 
Pozitivní výsledek - kontrolní ryska C + hodnoty
Pozitivní výsledek testu znamená, že testovaná krev obsahuje C-reaktivní protein v koncentraci vyšší než 10 mg/l. Doporučuje se konzultace s lékařem, což umožní další diagnostiku, účinnou léčbu a zabrání rozvoji infekce. Pozornost! Výsledek naznačující bakteriální infekci je třeba urychleně konzultovat s lékařem, zvláště u dětí, protože nerespektování bakteriální infekce může vést k závažným infekcím až sepsi. 
 
 
Neplatný výsledek - pouze hodnoty bez kontrolní rysky C
Pokud uživatel dodržel všechny pokyny v tomto návodu, bude výsledek testu platný. Nesprávné výsledky mohou být způsobeny použitím testu, který prošel datem exspirace nebo zvlhl, nebo mohl být použit nesprávný objem vzorku. Zařízení s kapilárou, které je součástí balení, umožňuje přesný odběr objemu krve potřebného pro testování.
 
Obsah balení:
  • 1 zatavená obálka obsahující 1 testovací destičku a 1 vysoušedlo
  • 1 pipetu s kapilárou k odběru krve z prstu
  • 1 plastovou lahvičku s roztokem
  • 1 sterilní lancetu
  • 1 návod k použití

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CRP testy
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kusů: 1 ks
Typ testování: Krev
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 10.5.2024
Vše v pořádku
5
PM Avatar autora | 25.4.2024
super

hydrex-logo – HYDREX DIAGNOSTICS

Hydrex Diagnostics: Rodinná společnost s dlouholetou tradicí a důrazem na kvalitu

Hydrex Diagnostics je rodinná společnost založená v roce 1987. Za více než 35 let své existence se stala jedním z předních dodavatelů diagnostických řešení pro profesionální i domácí použití v Polsku.

V roce 1989 Hydrex zahájil vlastní výrobu reagencií pro lékařskou diagnostiku „in vitro“. V roce 2007 představila společnost svou značku Domowe Laboratorium, pod kterou nabízí rychlé diagnostické testy pro domácí použití. Od roku 2003 je veškerá činnost Hydrex v souladu s normou PN-EN ISO 9001 a od roku 2009 normou PN-EN ISO 13485.

V roce 2015 společnost uvedla na trh zubní kartáčky DrScott, které jsou navrženy speciálně pro děti. V roce 2022 společnost představila novou značku Controly, která zahrnuje moderní, přesné a spolehlivé zařízení pro domácí lékařskou diagnostiku.

Sortiment Hydrex zahrnuje širokou škálu produktů, včetně:

  • Reagencie pro lékařskou diagnostiku
  • Destičky pro určování krevních skupin
  • Přístroje pro profesionální diagnostiku a domácí terapii
  • Rychlé diagnostické testy pro domácí použití

Produkty Hydrex jsou dnes k dispozici ve většině polských nemocnic, center dárcovství krve, diagnostických laboratořích, lékárnách a obchodních řetězcích. Společnost má také zastoupení v dalších zemích Evropy.

Hydrex zaměstnává pečlivě vybrané specialisty v oblasti prodeje, marketingu, výroby a logistiky. Společnost se zaměřuje na udržení nejvyšších standardů v každé fázi výroby a kvality svých výrobků. Proto její zařízení podléhají nejen dlouhodobé záruce, ale také systému Safe-ly, který je jedinečný na polském trhu.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Pohlavní orgány, PH moči a slin, CRP testy, Testy na drogy z moči, Diagnostické testy, Kosti, osteoporóza