5x Alkohol test Saliva, ze slin

Kód: OM72599
209 Kč / ks 173 Kč bez DPH 42 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Rychlý a spolehlivý alkoholový test z lidských slin ve formě papírového proužku. Vysoce citlivá metoda, umožňuje přibližný odhad relativní hladiny alkoholu v krvi. Test slouží pro jednorázové orientační zjištění alkoholu a je vhodný jak pro domácí testování, tak i pro použití zaměstnavateli. Jedná se o 2 samostatně balené sáčky s návodem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvě třetiny dospělých konzumují alkohol.1 Hladina alkoholu v krvi, při jejímž dosažení je osoba pod vlivem alkoholu, se u každého jednotlivce liší. Každý jednotlivec vykazuje určité paramet-ry, na nichž závisí to, kdy je vliv alkoholu patrný; je to například výška, váha, stravovací návyky a snášenlivost alkoholu. Nepřiměřená konzumace alkoholu je častou příčinou mnoha nehod, zranění a zdravotních potíží. Je prokázáno, že koncentrace alkoholu ve slinách je srovnatelná s hladinou alkoholu v krvi.

Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách se skládá z plastového proužku s reakčním políčkem na jednom konci. To při kontaktu s roztokem obsahujícím alkohol rychle mění barvu v závislosti na koncentraci alkoholu. Reakční políčko využívá chemii pevné fáze prostřednictvím vysoce specifické enzymové reakce.

Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách je rychlá a vysoce citlivá metoda pro detekci obsahu alkoholu ve slinách, která umožňuje i přibližný odhad relativní hladiny alkoholu v krvi. Tento test poskytuje pouze orientační výsledky. Pro získání potvrzeného výsledku rozboru je třeba použít přesnější alternativní chemickou metodu. Každý výsledek by měl být klinicky a odborně posouzen, obzvláště pokud je výsledek předběžného testu pozitivní


Použití:
Proužek je určen pouze pro jednorázové použití.

1. Nedodržení 15minutové doby bez jídla, pití či vkládání jiných látek do úst (včetně kouření) před testováním může způsobit chybné výsledky, neboť sliny mohou být kontaminovány rušivými látkami.
2. Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách je vysoce citlivý na přítomnost alkoholu. Alkoholové výpary ve vzduchu jsou někdy Jednostupňovým testem hladiny alkoholu ve slinách detekovány. Alkoholové výpary lze nalézt v mnoha institucích i domácnostech. Alkohol je součástí mnoha výrobků v domácnostech, jako jsou dezinfekční prostředky, deodoranty, parfémy a čističe skel. Pokud je podezření na přítomnost alkoholových výparů, měl by se test provádět v prostředí, kde se takové páry nevyskytují.
3. Požití nebo běžné užívání některých volně prodejných léků nebo produktů obsahující alkohol může způsobit pozitivní výsledky.


Fakta a rady:
Výsledky Jednostupňového testu hladiny alkoholu ve slinách jsou odečítány vizuálně a přibližná relativní koncentrace alkoholu v krvi je zjištěna pomocí porovnávání barev. S testovacím materiálem, který přišel do styku se slinami, by mělo být zacházeno jako s potenciálně infekčním.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na drogy ze slin
Počet kusů: 5 ks
Sebetestování: ANO
Typ testu: Sliny
Profesionální použití: Ano
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 15.1.2024
ano ok

MDxHealth Announces Completion of Transition to Single

Značka SalivaScreen, vyvinutá společností MDxHealth, se od svého založení v roce 2007 stala synonymem pro rychlé, přesné a pohodlné testování slin pro diagnostiku infekčních onemocnění.

Prvním produktem značky byl SalivaScreen Strep A test, uvedený na trh v roce 2008, následovaný testem SalivaScreen Influenza A/B v roce 2010. Oba testy se ukázaly jako cenné nástroje pro diagnostiku streptokokové angíny a chřipky.

V roce 2020, s nástupem pandemie COVID-19, společnost MDxHealth vyvinula SalivaScreen COVID-19 test. Tento test, schválený FDA pro použití u dětí i dospělých, umožňuje rychlou a neinvazivní detekci viru SARS-CoV-2 ve slinách a stal se důležitým nástrojem v boji proti pandemii.

Společnost MDxHealth, se sídlem v Irvine v Kalifornii, je lídrem v oblasti molekulární diagnostiky a má dceřiné společnosti v Evropě a Asii. Díky svému zaměření na inovace a spolupráci s předními světovými institucemi, jako je Světová Zdravotnická Organizace (WHO), se SalivaScreen etablovala jako důvěryhodná značka v oblasti testování infekčních onemocnění.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy na drogy ze slin