O2 VIGOR

O2 Vigor je značka, která se specializuje na poskytování inhalačního kyslíku s vysokou čistotou 99,5 %. Produkty této značky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám uživatelů hledajících spolehlivý doplněk kyslíku bez nutnosti lékařského předpisu. O2 Vigor se pyšní více než pětiletou tradicí v oblasti prodeje inhalačního kyslíku v plechu na českém trhu.

Produkty O2 Vigor jsou certifikované a vyráběné společností Xi’an Arooxy Technology Co., Ltd. Díky svému kompaktnímu praktickému balení jsou tyto konzervované kyslíky ideálním řešením pro osoby s aktivním životním stylem, sportovce, osoby žijící v městských oblastech s nižší kvalitou vzduchu, nebo pro ty, kteří cítí potřebu doplnění kyslíku během pracovního dne.

Inhalační kyslík O2 Vigor podporuje koncentraci, zlepšuje výkonu a regeneraci, a poskytuje čistý zdroj kyslíku v situacích, kdy je to nejvíce potřeba. S důrazem na bezpečnost, přístupnost a zákaznickou spokojenost, O2 Vigor reprezentuje spolehlivou volbu pro každého, kdo hledá kvalitní řešení v oblasti doplňkového kyslíku.

 

Proč 02 Vigor:

  • vysoká čistota
  • praktické balení
  • bezpečnost

 

Produkty O2 Vigor naleznete v kategorii Kyslíkové lahve.

 
 
 
 
 

 

1 položek celkem
cze pl Oxygen 99 O2 Vigor 14 l 26404 2
od 247 Kč bez DPH
od 299 Kč

Inhalační kyslík v plechu napomáhá snadnější regeneraci po námaze, pomáhá lidem s dýchacími potížemi, je zdrojem energie pro aktivní životní styl, snižuje pokles výkonu....

Kód: 5331/8 L

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem