Kyslík v plechu - O2 VIGOR, (8L, 12L, 14L)
Kód: 5331/8 LDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kyslíkové lahve |
|---|---|
| EAN: | 745110608950 |
| Hmotnost: | 135g |
| Objem: | 8l |
| Použití: | od -25°C maximálně do +40°C |
| Rozměry: | Ø 65 mm x Výška 250 mm |
| 1 aplikace: | 2-3 sekundy |
| Čistota kyslíku: | 99,5% |
| Materiál láhve: | hliník / každý kus v ochranné fólii |
| Počet aplikací: | 80 a více |
| Tlak: | 12 bar |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení




