Purovitalis Liposomální NMN - Nikotinamid mononukleotid, 60 kapslí

Kód: OM94329
1 459 Kč / balení 1 303 Kč bez DPH 24 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

NMN nebo Nikotinamid mononukleotid je derivát vitamínu B3 (Niacinu). NMN působí na buněčné úrovni a má vliv na zdraví buněk, což ovlivňuje nejen délku, ale také kvalitu našeho života. 1 kapsle obsahuje 250mg lipozomálního NMN. Díky liposomům se do těla vstřebává rychleji a hlavně lépe. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikotinamid adenindinukleotid (NAD+) je koenzym, který je přítomen ve všech lidských buňkách a hraje zásadní roli například při regulaci signálních drah, opravě DNA, metabolismu, buněčných procesech a stárnutí. Nikotinamidový mononukleotid je prekurzorem NAD v našem těle, což znamená, že když poskytnete NMN, vaše buňky ho přemění na NAD. Užívání doplňků NMN přichází s problémem žaludku, který rozkládá složky doplňků a snižuje jejich stabilitu a biologickou dostupnost. Výsledkem je ztráta velké části účinných látek kapsle v důsledku nestability v kyselém prostředí v žaludku.

Posílili jsme náš doplněk NMN o nejznámější systém podávání pro perorální doplňky. Liposomální kapsle NMN jsou dodávány s následujícími výhodami.

Hlavní výhody liposomálního NMN:

 • VYŠŠÍ BIOLOGICKÁ DOSTUPNOST
  Několik studií ukázalo, že lipozomální doplňky se rozpouštějí lépe než ty tradiční.
 • OCHRANA
  Lipozomální NMN chrání aktivní molekuly před rozkladem kyselinou v žaludku. Poskytněte svému tělu nejvyšší množství NMN na kapsli.
 • POSILOVAČ ABSORPCE
  Lipozomy výrazně zlepšují dodávání produktu tím, že se navážou na buňky a uvolňují aktivní složky uvnitř.
 • VYŠŠÍ BUNĚČNÁ ABSORPCE
  Každá šarže NMN je testována na čistotu a těžké kovy laboratoří třetí strany, aby byla zaručena čistota vyšší než 99 %.

Proč NMN kapsle?
S přibývajícím věkem hladina energie klesá a vy se stáváte náchylnější k různým nemocem. Čím více investujete do zdravého životního stylu, tím méně budete trpět. Pokud je pro vás zdraví nejvyšší prioritou, NMN je důležitou součástí vaší každodenní rutiny.

Pokud si chcete koupit doplňky NMN, je důležité vybrat si spolehlivého dodavatele, který poskytuje vysoce kvalitní produkty. Kapsle NMN od Purovitalis jsou dodávány v prémiových skleněných obalech s UV ochranou. To zajišťuje, že váš nákup je dobře chráněn před vnějšími vlivy.

Doporučené dávkování:
Pro optimální přínos užívejte doplňky NMN dvakrát denně. Doporučujeme je užívat ke snídani a obědu, abyste dodrželi svůj přirozený cyklus.

- 30 kapslí – 15 dní
- 60 kapslí – 30 dní
- 120 kapslí – 60 dní

Složení:
Longevir™ NMN (β-nikotinamid mononukleotid), maltodextrin (objemové činidlo), lecitin (slunečnicový; emulgátor), HPMC (veganský; kapsle).

Skladování:
Uchovávejte v temnu a chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Pozor na vlhké prostředí. 
Obal je tmavé sklo, které chrání obsah před světlem.

Upozornění:
Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Doba min. data trvanlivosti je vyznačena na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: NMN - Nikotinamid mononukleotid
Hmotnost: 0.1 kg
Bez GMO: ANO
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Počet kapslí: 60 ks
Vegan: Ano
Země výroby: Holandsko
NMN: 250 mg denní dávka
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 24.7.2024
Super
5
PN Avatar autora | 8.9.2023
Spokojen

Purovitalis 

Purovitalis je společnost zabývající se dlouhověkostí se sídlem v Nizozemsku. Pochopení změn životního stylu a zdraví během stárnutí vedlo k založení společnosti, která dokáže řešit komplikace spojené se stárnutím pomocí vědy budoucnosti.

Jedná se o organizaci zaměřující se na to, aby lidé každý den svého života zářili, bez ohledu na jejich věk. Ačkoliv zdravý životní styl je nezbytný, ne vždy je dostatečný, a to bez ohledu na věk. Jejich vědecky podložené přístupy jsou klíčem k dosažení optimálního zdraví.

Interní vědci společnosti spojují své odborné znalosti a poznatky z klinických studií, aby vytvářeli produkty a služby, které jsou nejen skutečně účinné, ale také 100% čisté a dosahují nejvyšší čistoty a kvality. Jejich cílem není slibovat, že se lidé dožijí 150 let. Místo toho zdůrazňují, že v současné době věda umožňuje otočit genetické hodiny, takže lidé mohou zůstat vitální, silní a ohromující až do stáří.

Jejich cílem je stát se nejinovativnější značkou doplňků pro dlouhověkost na světě. Jejich tým je oddán tomu, aby lidem přinášel průlomové doplňky, které prospívají lidské pohodě a celkovému životnímu stylu. Každý den pracují na vytváření, zkoumání a získávání nejlepších ingrediencí pro uvádění nových produktů na trh, aby pomohli lidem žít zdravě, šťastně a déle.

Purovitalis má široké portfolio produktů pro dlouhou životnost. Všechny produkty jsou vysoce kvalitní, schválené třetími stranami a vyráběné v zařízeních s certifikací GMP. Zakladatelé Purovitalis a vědecká rada věří, že molekula NMN je jádrem pomalého a zdravého stárnutí. S tímto vědomím zahájili svou cestu dlouhověkosti s doplňky NMN. Zákazníkům poskytují zapouzdřené lipozomální a čisté práškové produkty NMN, ale také další velmi kvalitní doplňky stravy. 

Produkty této značky naleznete v kategorii: Liposomální doplňky stravy, Pleť a pokožka, Energie a vitalita, Vyčerpanost a únava, Stárnutí a dlouhověkost, NMN - Nikotinamid mononukleotid