Jenvox Fast, 50ml

Kód: OM75865
439 Kč / ks 363 Kč bez DPH
Skladem u partnera
Možnosti doručení
 • Účinný, nově vyvinutý antiperspirant speciálně proti pocení a zápachu podpaží, nohou, rukou, dlaní, obličeje, čela, hlavy vč. vlasové části, krku, zad, hrudi a jiných míst.
 • Vyrobeno v České republice.
 • Snadné použití pouze 1-3x týdně na noc, účinkuje až 7 dní a balení vydrží 6-12 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nekonvenční přípravek s rychleschnoucí formulací. Jako všechny verze Jenvoxu neobsahuje konzervanty či parabeny. Antiperspiranty, jako Jenvox, jsou celosvětově doporučovány kožními lékaři proti pocení a zápachu.

V případě, že se rozhodnete Jenvox používat do podpaží, už se nikdy nebudete chtít vrátit k běžnému antiperspirantu nebo deodorantu. Jeho specializované složení a způsob použití na noc zajistí to, že se omezí pocení a zápach v místě aplikace a přitom budete mít na pokožce přirozený pocit.

Jeho použití je snadné. Mohou ho používat ženy, muži i dospívající. Nedisponuje žádnou vůní a tak můžete používat Váš oblíbený deodorant či parfém současně. Při použití na obličeji můžete dále používat make-up nebo líčení. Jenvox je většinou účinný již po prvním použití!

Kde je možné Jenvox použít:
Proti pocení a zápachu podpaží, rukou, dlaní, nohou, čela, tváře, hlavy vč. vlasové části, krku, hrudi, zad. Zkrátka všude tam, kde potřebujete. Do podpaží, na obličej, slabiny či jiná citlivá místa doporučujeme ještě šetrnější Fast Sensitive nebo Jenvox Sensitive.

Jak dlouho Jenvox vydrží:
Jenvox se používá jen 1-3x týdně na noc nebo dle Vaší potřeby i méně. Při této frekvenci užívání vystačí balení na 6-12 měsíců nebo déle. Od zákazníků často slýcháváme, že jim vydrží přípravek i 2 roky. Cenová úspora je pak oproti běžným antiperspirantům a deodorantům obrovská.

Jak Jenvox funguje:
Jenvox účinkuje dvěma způsoby. Bezpečně zužuje ústí potních žláz v místě aplikace a aktivně zabraňuje množení bakterií, které způsobují zápach.

Bezpečnost Jenvoxu proti nadměrnému pocení:
Klinicky testovaná účinná látka, která je v Jenvoxu použitá, je jednou z nejvíce zkoumaných látek za posledních 50 let s ohledem na vliv na lidské zdraví a nikdy se neprokázaly škodlivé účinky.
Přípravek mohou bez obav používat těhotné a kojící ženy. Jenvox nepůsobí vnitřně, ale pouze na povrchu pokožky a dále do těla či krevního oběhu se kvůli velikosti molekuly přes dno potní žlázy vůbec nedostává. Nemůže tak způsobit zdravotní neduhy jako rakovinu či Alzheimerovu nemoc.

Návod k použití: 

 1. Jenvox používejte na noc před spaním, kdy jsou potní žlázy nejméně aktivní. Tento způsob užití zaručuje maximální účinnost.
 2. Pokožka v místě nanášení musí být absolutně suchá a nepodrážděná. Před aplikací místo řádně vysušte. Třeba ubrouskem nebo vyfénujte tak, aby se pokožka opět nezačala potit vlivem horkého vzduchu.
 3. Poté Jenvox naneste, nechte zaschnout a působit přes noc. Ráno místo omyjte vodou a během dne již přípravek neaplikujte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant či parfém. Deodoranty často obsahují další látky k zamezení pocení, a tak doporučujeme používat pouze Jenvox a kvalitní parfém.
 4. Přípravek používejte každý den než se pocení sníží na požadovanou úroveň, poté snižte frekvenci na 1-3x týdně či méně dle Vaší potřeby. Nepoužívejte v kuse více jak 7 dní.

Doporučení k používání Jenvoxu:

 • Jenvox nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou kůži.
 • Přípravek používejte na úplně suchou kůži minimálně 2 hodiny po koupeli či umytí. Čím delší prodleva, tím lépe, aby pokožka co nejvíce uschnula.
 • Dodržujte prodlevu nejméně 24 hodin po holení a depilaci míst, kam chcete Jenvox aplikovat. Platí čím déle, tím lépe.
 • Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod výše.
 • Neaplikujte Jenvox opětovně pokud již pociťujete dobrý efekt, ale vyčkejte opět do doby, než se na místě objeví zvýšená perspirace.

Při prvním použití v podpaží nebo na obličeji, nenanášejte plnou vrstvu, abyste se vyhnuli nežádoucím účinkům. Postačí máznout pouze 4-5cm na pokožku a rozetřít prsty. Pokud to nebude stačit pro požadovaný efekt, přidat můžete vždy až do té míry, kdy bude nutné si místo přejet kuličkou 5x. Jiná místa nejsou tak citlivá a tak se nebojte dát zase vrstvu větší.

Nežádoucí účinky:
Jenvox je velmi dobře snášen. Přechodně se může vyskytnout svědění kůže v místech aplikace.

Pokud se i přes správné dodržování pokynů nežádoucí účinky objeví, lze je snadno vyřešit:

 • Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíce.
 • Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
 • Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.
 • Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
 • Nanést 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.
 • Pro extra citlivou pokožku nabízíme Jenvox Sensitive nebo Jenvox Fast Sensitive

Kontraindikace:
Nepoužívejte Jenvox při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoli složku přípravku.

Upozornění:
Přípravek není určen pro děti.
Přípravek je určen pouze k zevnímu užití.

V případě použití na obličeji dávejte pozor, aby se Vám přípravek nedostal do očí nebo úst. Doporučujeme si pouze máznout na prst, jemně nanést na požadované místo a nechat zaschnout. V případě zasažení okamžitě opláchněte vodou.

Lahvičku uchovávejte při pokojové teplotě. Přípravek může po kontaktu s ušlechtilými kovy způsobit odbarvení.

Složení:
Účinná látka: 19% Hexahydrátu chloridu hlinitého.
Pomocné látky: čištěná voda, alkohol

Poznámka: Koncentrace účinných látek nelze porovnávat mezi řadou Fast a touto gelovou řadou Classic. Jedná se o rozdílné účinné látky. Fast je zhruba stejně silný jako gelový Jenvox a slabší Fast Sensitive je obdobný jako Jenvox Sensitive.

Balení:
50ml roll-on (kulička). Kuličkou se můžete namazat rovnou (třeba do podpaží) nebo kuličkou lehce máznout na místo aplikace a pak rozetřít rukou/prsty (třeba na nohou a dlaních) nebo si dát menší množství na prst a jemně nanést na postižené místo (třeba na obličeji).

Expirační doba:
Spotřebujte do 12 měsíců od prvního použití. Když dobu překročíte, nic se neděje, Jenvox je extrémně stabilní a přirozeně antibakteriální. Pokud Jenvox ani jednou nepoužijete, vydrží vám "na poličce" věčně.

Všechny varianty Jenvoxu
Řadu Fast doporučujeme zvolit při prvním nákupu

 • Jenvox Fast - ověřená klasika proti pocení a zápachu. Rychleschnoucí formulace, jež usychá během několika jednotek nebo desítek sekund.
 • Jenvox Fast Sensitive - rychleschnoucí prémiová verze s nižší a vhodnější koncentrací účinné látky pro citlivá místa (podpaží, obličej, slabiny) nebo citlivou pokožku. Navíc obsahuje hydratační a hojivý allantoin, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle.
 • Jenvox - unikátní složení bez alkoholu na lehce gelové vodné bázi. Obsahuje odlišnou účinnou látku než řada Fast.
 • Jenvox Sensitive - prémiová verze bez alkoholu s nižší koncentrací pro citlivá místa nebo citlivou pokožku. Také obsahuje allantoin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Roll-on deodoranty
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 0.05 kg
Objem: 50 ml
Účinná látka: Hexahydrát chloridu hlinitého
Země výroby: Česká republika
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OK Avatar autora | 4.7.2024
Multifunkční, super.

Jenvox - MJ-KrasaZdravi.cz

Jenvox je česká značka, která se zaměřuje na produkty proti nadměrnému pocení. Společnost byla založena v roce 2017 a její produkty jsou nyní dostupné v České republice, na Slovensku, v Polsku a v dalších zemích Evropy.

Značka věří, že nadměrné pocení je problém, který může významně ovlivnit kvalitu života. Proto se společnost zaměřuje na vývoj účinných a bezpečných produktů, které pomohou lidem s tímto problémem.

Všechny výrobky jsou klinicky testovány. Účinná látka je jednou z nejvíce zkoumaných látek za posledních 50 let s ohledem na vliv na lidské zdraví, a nikdy se neprokázaly škodlivé účinky. Produkty mohou bez obav používat těhotné a kojící ženy.

Jenvox nepůsobí vnitřně, ale pouze na povrchu pokožky a dále do těla či krevního oběhu se kvůli velikosti molekuly přes dno potní žlázy vůbec nedostává. 

Produkty této značky naleznete v kategorii: Deodoranty