1x Imutest Allergy Check - Obecný test na alergie

Kód: OM81996
590 Kč / ks 527 Kč bez DPH 590 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Testovací sada Imutest Allergy Check pomůže zjistit, zda vaše zdravotní potíže mohou být způsobeny alergií. Příznaky alergických a nealergických onemocnění totiž často mohou být stejné nebo velmi podobné. Například je obtížné jen podle příznaků odlišit „pravé“ potravinové alergie od potravinových intolerancí. Díky jednoduchému použití test provedete z pohodlí vašeho domova bez nutnosti laboratorního vyšetření. Výsledek je znám do 30 minut. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Testovací sada Imutest Allergy Check pomůže zjistit, zda vaše zdravotní potíže mohou být způsobeny alergií. Příznaky alergických a nealergických onemocnění totiž často mohou být stejné nebo velmi podobné. Například je obtížné jen podle příznaků odlišit „pravé“ potravinové alergie od potravinových intolerancí.

Díky jednoduchému použití test provedete z pohodlí vašeho domova bez nutnosti laboratorního vyšetření. Výsledek je znám do 30 minut

Test je vhodné provést, pokud pociťujete příznaky možné alergie, jako jsou rýma, ucpaný nos, dušnost, svědění očí nebo kůže, případně brnění v ústech či zažívací potíže po konzumaci některých potravin.

Testovací sada Imutest je vhodná pro všechny členy vaší rodiny. Produkt získal veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty.

Jak Imutest funguje

Test využívá jednoduchý způsob detekce zvýšené hladiny protilátek IgE v krvi, které vznikají při alergické reakci. Vyšetření se provádí šetrným odběrem kapky krve z konečku prstu. Lanceta pro píchnutí do prstu obsahuje speciálně tvarované miniaturní ostří, které naruší kůži šetrněji a příjemněji než běžná odběrová jehla.

Výsledky jsou srovnatelné s laboratorními testy, nicméně žádná metoda diagnostiky alergie nemusí být úplně přesná.

Otestujte se v 6 jednoduchých krocích

 1. Otočte a sejměte modrý ochranný kryt lancety. Přiložte bílý konec ke špičce prstu a jemně zatlačte, dokud nezaklapne.
 2. Masírujte prst směrem ke špičce, abyste vytvořili velkou kapku krve. Umístěte sběrnou zkumavku na kapku a nechte ji automaticky naplnit po značku.
 3. Umístěte špičku odběrové zkumavky do menší jamky testovací kazety označené symbolem kapky krve. Vzorek se automaticky vstřebá do podložky.
 4. Odstraňte šroubovací uzávěr z lahvičky a nalijte detekční roztok do větší neoznačené jamky na testovací kazetě. Vyčkejte 15 minut.
 5. Po 15 minutách úplně vytáhněte modrou zarážku, abyste aktivovali testovací zařízení.
 6. Vyčkejte dalších 15 minut, poté budou vaše výsledky připraveny.

Podrobnější instrukce k provedení testu a jeho vyhodnocení naleznete v přiloženém návodě.

V případě pozitivního výsledku doporučujeme navštívit praktického lékaře, abyste s ním prodiskutovali výsledky testu, dohodli se na dalším odborném vyšetření na alergologii a přijali vhodná opatření ke snížení nebo případnému odstranění vašich příznaků.

Testovací sada Imutest Allergy Check obsahuje

 • 1× sterilní lancetu na píchnutí do prstu
 • 1× trubičku na krev
 • 1× lahvičku s detekčním roztokem
 • 1× testovací jednotku v umělohmotné fólii
 • návod na použití

Upozornění:

 • v době testování nemusíte mít žádné příznaky možné alergie
 • testovací sada by měla být skladována a používána při normální pokojové teplotě
 • ukládejte mimo dosah dětí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy pro alergiky
Počet kusů: 1 ks
Typ testu: Krev
Země výroby: Anglie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LK Avatar autora | 31.7.2023
je skvělá testovací sada! Jednoduché použití, přesné výsledky do 30 minut. Doporučuji všem, kdo potřebují zjistit, zda mají alergie.

Imutest logo

Imutest je předním dodavatelem alergických a testovacích sad na testování intolerance potravin ve Velké Británii, které můžete provádět v soukromí vašeho domova.

Naše snadno použitelné testovací sady s kapkou krve poskytují rychlé výsledky z pohodlí vašeho domova. Následováním našich 6 jednoduchých kroků můžete potvrdit, zda máte alergii na vzdušné alergeny, mléko, vejce a kočky již za 30 minut.

Důvěryhodné testování
Všechny naše alergické testovací sady jsou vhodné pro testování jak dětí, tak dospělých (např. testovací sady na alergie na mléko, vejce, vzdušné alergeny, roztoče a kočky). Jediná sada, která není vhodná pro děti ve věku 6 let nebo mladší, je sada Allergy Check Kit.

Každý test poskytuje bezpečné a spolehlivé výsledky s úrovní přesnosti srovnatelnou s nemocniční laboratoří a všechny produkty Imutest nesou označení CE, které potvrzuje, že byly nezávisle posouzeny certifikovaným oznámeným orgánem EU.

Důkladné testování produktu potvrzuje celkovou přesnost více než 90 % s vynikající korelací přes 90 % pro pozitivní i negativní výsledky. 

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy pro alergiky, Alergie na roztoče a prach, Alergie na pyl, Potravinové alergie, Alergie na zvířata.