1x Hydrex Test na drogy (6 druhů) z moči

Kód: OM75634
329 Kč –20 %
Multi Drug Urine Test
329 Kč –20 % 263 Kč / ks 217 Kč bez DPH 263 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení
  • Multi drug TEST je univerzální a rychlý test, který umožňuje detekci až 6 různých drog v moči testované osoby
  • 4 testovací proužky detekují: amfetamin (AMP), kokain (COC), morfin (MOR), heroin (MOR), marihuana (THC), hašiš (THC).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jde o mimořádně užitečný domácí diagnostický nástroj, který vám umožní najít stopy po konzumaci nejběžnějších drog, jako jsou amfetaminy, heroin, kokain, morfin, marihuana a hašiš.

K provedení testu potřebujete odpovídající objem vzorku moči odebraný do suché a čisté nádoby. Nezbytností jsou také hodinky se vteřinovou ručičkou. Test ponoříme na 15 sekund do vzorku, po 5 minutách odečteme výsledky, jejich interpretace po více než 15 minutách již není spolehlivá.

Balení Multi TEST obsahuje 4 testovací proužky kombinované v jednom plastovém pouzdře, což umožňuje provést jednorázový test na všech 6 léků. Díky tomu provádíme vyšetření rychle a pohodlně.

K rozboru stačí 4 proužky, protože na jednom testovacím proužku je detekován morfin a heroin (výsledek v okně MOR), dále hašiš a marihuana (výsledek v okně THC). Pozitivní výsledek indikující přítomnost zakázaných látek je označen jedním růžovým pruhem v kontrolní zóně C.

Upozornění:
Pamatujte, že různé druhy drog zůstávají v těle různě dlouhou dobu. 
Konopí a hašiš lze detekovat 5–20 dní, amfetaminy 1–3 dny po užití, morfin a heroin 2–3 dny a kokain 1–4 dny.

Před zahájením testu si přečtěte informace obsažené v návodu k použití, je to předpoklad pro správné provedení testu.

Jak test provést?

Samotný test pomocí Multi TEST je jednoduchý a měl by být proveden na čerstvém vzorku moči odebraném do suché a čisté nádoby. Doba jeho odběru není důležitá, ale je třeba pamatovat na to, že pokud není možné stanovit diagnózu okamžitě, neměl by být vzorek uchováván déle než 48 hodin při teplotě 2-8°C. V tomto případě by se měl před zahájením testu zahřát.

Než spustíme test, musíme si uvědomit, že:

  • neponořujte spodní kryt do vzorku moči
  • test by měl být ponořen do vzorku, dokud se v okénku výsledků neobjeví kontrolní proužky. Proces obvykle trvá asi 15 sekund.
  • testovaná moč nesmí přijít do přímého kontaktu s výsledkovými okénky

Test na více drog - ponoření testovacích proužků do vzorku moči

Odstraňte kryt testovacích proužků a opatrně je ponořte do vzorku moči, dokud se v okénku s výsledky neobjeví kontrolní proužky C. Celý proces může trvat přibližně 15 sekund. Dávejte pozor, aby se kapalina nedotkla spodního okraje testovacího pouzdra.

Multi drogový test - čekání na výsledky testu

Po 15 sekundách a po zobrazení kontrolních proužků vyjměte test ze vzorku a položte jej na rovný povrch. Konečné výsledky by měly být odečteny po 5 minutách.

 

Upozorňujeme, že výsledky interpretované po více než 15 minutách budou neplatné. Požadované hodnoty musí být přísně dodržovány.

Interpretace výsledků testů:

Jak interpretovat výsledky Multi drogového testu?

Výsledky testu:

Test na více drog - pozitivní

Pozitivní výsledek

Když je droga nebo její metabolit přítomen v moči, objeví se v kontrolní zóně C barevný pruh.

Test na více drog - negativní

Negativní výsledek

Negativní výsledek představují dva pruhy v testovací zóně T a kontrolní zóně C. Výskyt obou pruhů je dobrou zprávou pro všechny subjekty, to znamená, že v moči nejsou přítomny žádné drogy.

Test na více drog – neplatný výsledek

Výsledek je neplatný

Nedostatek viditelných proužků nebo výskyt pouze jednoho umístěného v testovací zóně T znamená, že provedený test je neplatný a je nutné provést další.

 

Je třeba také připomenout, že intenzita testovacího proužku není důležitá, samotná jeho přítomnost znamená negativní diagnózu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na drogy z moči
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kusů: 1 ks
Sebetestování: ANO
Typ testování: Moč
Profesionální použití: Ano
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DB Avatar autora | 31.5.2024
všechno v pořádku
5
AN Avatar autora | 30.5.2024
Pravidelný nákup a spokojenost s komunikací i produkty.

hydrex-logo – HYDREX DIAGNOSTICS

Hydrex Diagnostics: Rodinná společnost s dlouholetou tradicí a důrazem na kvalitu

Hydrex Diagnostics je rodinná společnost založená v roce 1987. Za více než 35 let své existence se stala jedním z předních dodavatelů diagnostických řešení pro profesionální i domácí použití v Polsku.

V roce 1989 Hydrex zahájil vlastní výrobu reagencií pro lékařskou diagnostiku „in vitro“. V roce 2007 představila společnost svou značku Domowe Laboratorium, pod kterou nabízí rychlé diagnostické testy pro domácí použití. Od roku 2003 je veškerá činnost Hydrex v souladu s normou PN-EN ISO 9001 a od roku 2009 normou PN-EN ISO 13485.

V roce 2015 společnost uvedla na trh zubní kartáčky DrScott, které jsou navrženy speciálně pro děti. V roce 2022 společnost představila novou značku Controly, která zahrnuje moderní, přesné a spolehlivé zařízení pro domácí lékařskou diagnostiku.

Sortiment Hydrex zahrnuje širokou škálu produktů, včetně:

  • Reagencie pro lékařskou diagnostiku
  • Destičky pro určování krevních skupin
  • Přístroje pro profesionální diagnostiku a domácí terapii
  • Rychlé diagnostické testy pro domácí použití

Produkty Hydrex jsou dnes k dispozici ve většině polských nemocnic, center dárcovství krve, diagnostických laboratořích, lékárnách a obchodních řetězcích. Společnost má také zastoupení v dalších zemích Evropy.

Hydrex zaměstnává pečlivě vybrané specialisty v oblasti prodeje, marketingu, výroby a logistiky. Společnost se zaměřuje na udržení nejvyšších standardů v každé fázi výroby a kvality svých výrobků. Proto její zařízení podléhají nejen dlouhodobé záruce, ale také systému Safe-ly, který je jedinečný na polském trhu.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Pohlavní orgány, PH moči a slin, CRP testy, Testy na drogy z moči, Diagnostické testy, Kosti, osteoporóza