ARPALIT® Bio repelent proti komárům a klíšťatům

Kód: OM62984/60 OM62984/150 Zvolte variantu
184 Kč od 123 Kč - –20 % až –20 %
velky a maly Arpalit BIO
184 Kč od 123 Kč - –20 % až –20 % 123 Kč / ks 147 Kč / ks od 123 Kč / ks 102 Kč bez DPH 121 Kč bez DPH od 102 Kč bez DPH 123 Kč / 1 ks 147 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Biocidní repelentní přípravek odpuzující bodavý hmyz, komáry a klíšťata. Vhodný i pro děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biocidní repelentní přípravek ve spreji s účinnou látkou IR3535 20% odpuzuje komáry a klíšťata až po dobu 8 hodin. Vhodný pro celou populaci a děti starší 1 roku.

 

Výhody:

  • Biocidní přípravek
  • Neobsahuje DEET!
  • S přídavkem složek, které pokožku ošetřují a chrání
  • Dermatologicky testováno
  • Aplikace vhodná na pokožku, vlasy, oděv i obuv
  • Ochrana až 8 hodin
  • Vhodné pro děti starší 1 roku

Použití: 
Repelent a obecně biocidní přípravky používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte informace o přípravku uvedené na etiketě.

Stříkejte přípravek i přímo na obnaženou kůži a nanesenou kapalinu rukou rozetřete. Přípravek nanášejte pouze na obnažené části těla a to na paže, ruce, nohy, chodidla a tvář. Přípravek nestříkejte přímo na tvář. Pokud chcete přípravek nanést na tvář, nastříkejte roztok repelentu do dlaně a rozetřete roztok po pleti, dávejte pozor, abyste nezasáhli oči.

U děti mladší 12 let by měli přípravek aplikovat dospělí.

Neaplikujte na dětské ruce. Neaplikujte přes řezné rány, poranění, nebo čerstvě oholenou či podrážděnou pokožku. Neaplikujte pod oblečení.

Jen pro vnější použití.

Dávkování:
Pokud si všimnete výrazného snížení ochrany, pak můžete přípravek nejdříve po 10 hodinách po první aplikaci použít znovu:

  • 3x denně dospělých
  • 2x denně u dětí starších 2 let
  • 1x denně u dětí ve věku 1-2 let

Upozornění a skladování:

Repelent je nutné v případě silného pocení nebo po plavání aplikovat znovu. Aplikací přípravků nebo kosmetiky se sluneční ochranou po použití repelentu se účinnost repelentu značně sníží.

Přípravek by neměl být dlouhodobě skladován při teplotách vyšších než 35 °C.

Před manipulací s jídlem si vždy umyjte ruce. Nepoužívejte přímo na potraviny nebo krmiva, nápoje, nebo povrchy a nádobí, které mohou přijít do přímého kontaktu s potravinami, krmivy a nápoji.

Látka IR3535 
Aktivní látka IR3535 je schválena pro použití i u malých dětí, je neškodná pro kůži člověka. IR3535 je pouze klasifikována jako látka dráždivá pro oči, na což výrobce zákazníky upozorňuje na etiketě výrobku.

Aktivní látka IR3535 není ani nebezpečná pro přírodu: není toxická pro vodní prostředí, rychle se rozkládá a nedochází tedy k její kumulaci v životním prostředí. I podle WHO je klasifikována jako látka, u které se nepředpokládá, že by způsobila akutní nebezpečí, pokud se používá dle pokynů. V Evropě se tato aktivní látka používá dlouhodobě v mnoha repelentech, její účinnost i bezpečnost byla ověřena v mnoha studiích.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JD Avatar autora | 12.9.2023
Za mě nejlepší repelent

 

Arpalit je renomovaná česká společnost s více než 85 lety zkušeností ve výrobě veterinárních léčiv a kosmetických přípravků pro psy, koně a další zvířata. Společnost se pyšní bohatou historií, která sahá až do roku 1939.  Od té doby se Arpalit stal lídrem na českém trhu a jeho produkty si získaly důvěru chovatelů a veterinářů jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Arpalit klade velký důraz na tradici a zároveň se neustále snaží inovovat a vyvíjet nové produkty, které splňují nejmodernější požadavky na kvalitu a efektivitu. Společnost má vlastní výzkumné a vývojové centrum, kde se zkušení vědci a experti věnují vývoji inovativních řešení pro zdraví zvířat. Díky tomuto přístupu se Arpalit stal synonymem pro kvalitu a spolehlivost.

Všechny produkty Arpalit prochází přísnými kontrolami kvality a splňují ty nejvyšší normy. Vyrábí se z pečlivě vybraných surovin a s důrazem na welfare zvířat. Arpalit je držitelem certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice), který zaručuje dodržování přísných standardů výroby.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Psi - Ultrazvukové odpuzovače, Kočky - Ultrazvukové odpuzovače, Šampony, Psi - Péče o zuby, Kočky - Péče o zuby, Péče o uši