1x/100x ALLTEST Test pro detekci kratomu

Kód: OM92606_1 OM92606_100 Zvolte variantu
Akce
Značka: ALLTEST
99 Kč 9 999 Kč od 99 Kč –30 % –15 % až –30 %
DKRA 102AllTest
99 Kč 9 999 Kč od 99 Kč –30 % –15 % až –30 % 69 Kč / ks 8 490 Kč / ks od 69 Kč / ks 57 Kč bez DPH 7 017 Kč bez DPH od 57 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Rychlý test pro kvalitativní detekci kratomu v lidské moči. 

  • Pro profesionální použití 
  • K dispozici také po 100ks balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kratom má narkotické vlastnosti, které kombinují psychostimulační účinky a účinky podobné opiátům. Navozuje analgezii a mírnou euforii s rizikem respirační deprese nebo nepříznivých účinků na centrální nervový systém jako tradiční opiáty. V malé dávce má Kratom stimulující účinky, které jsou podobné účinkům kokainu nebo pervitinu.

Odběr a příprava vzorků:
Vzorek moči musí být odebrán do čisté a suché nádoby. Moč odebraná kdykoli během dne může být použita. Vzorky moči vykazující viditelné částice by měly být odstředěny, filtrovány nebo ponechány usadit, aby se získal čistý vzorek pro testování. 

Skladování vzorků:
Vzorky moči mohou být před analýzou skladovány při 2-8°C po dobu až 48 hodin. Pro dlouhodobé skladování mohou být vzorky zmraženy a skladovány pod -20°C. Zmrazené vzorky je třeba před testováním rozmrazit a promíchat. 

Návod k použití:
1. Před otevřením zahřejte sáček na pokojovou teplotu. Vyjměte testovací kazetu z uzavřeného obalu a použijte ji do jedné hodiny.
2. Umístěte testovací kazetu na čistý a rovný povrch. Držte kapátko svisle a přeneste 3 plné kapky moči (přibližně 120 L) do jamky na vzorek (S) v testovací kazetě a poté spusťte časovač. Zabraňte zachycení vzduchových bublin v jamce na vzorek (S).
3. Počkejte, až se objeví barevné čáry. Výsledky odečtěte za 5 minut. Neinterpretuje výsledek po 10 minutách. 

VÝSLEDKY:
NEGATIVNÍ:* Objeví se dvě barevné čáry. Jedna barevná čára by měla být v oblasti kontrolní čáry (C) a další barevná čára by měla být v oblasti testovací čáry (T). Tento negativní výsledek ukazuje, že koncentrace kratomu je pod detekovatelnou úrovní 
*POZNÁMKA: Odstín barvy v oblasti testovací čáry (T) se může lišit, ale měl by být považován za negativní, kdykoli se objeví i jen slabá barevná čára. 
POZITIVNÍ: V oblasti kontrolní čáry (C) se objeví jedna barevná čára. V oblasti testovací čáry (T) se neobjeví žádná čára. Tento pozitivní výsledek ukazuje, že koncentrace kratomu překračuje detekovatelnou hladinu 
NEPLATNÉ: Kontrolní čára se nezobrazuje. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní linky. Zkontrolujte postup a zopakujte test s použitím nového testu. Pokud problém přetrvává, okamžitě přestaňte šarži používat a kontaktujte místního distributora. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na drogy z moči
Sebetestování: ANO
Typ testu: Moč
Země výroby: Čína
Profesionální použití: Ano
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 28.5.2024
Bohužel jsem byla nucena koupit k otestování dětí.

Hangzhou AllTest Biotech Co.,Ltd. | LinkedIn

Společnost disponuje pevnými základy díky špičkovým průmyslovým profesionálům, kteří mají prokázané odborné znalosti v oblasti řízení inovací, včetně nových představení produktů a vývoje procesů, které transformují průmysl. Společnost byla součástí klíčových týmů, které stály za zásadními transformacemi v rámci rychlých testů a obchodu s POCT. Mezi tyto transformace patří špičkové systémy řízení designu, zodpovědné za inovativní produkty s vysokou kvalitou, a protokoly ověřování, které tvoří jádro přísných systémů hodnocení kvality.

AllTest byla založena s cílem přinést prospěch zúčastněným stranám ve zdravotnickém průmyslu, zejména v oblasti podnikání s POCT, včetně rychlých testů. Společnost je odhodlána poskytovat inovativní řešení, která spojují rychlé testy s moderní elektronikou, přispívající k vytváření nových technologických platforem a obchodních procesů. Tímto způsobem pomáhá odemykat skutečný potenciál sloučení technologií a obchodu, přinášejíc nové milníky v techno-komerčních sektorech průmyslu POCT.

Ve společnosti AllTest mají pevné odhodlání angažovat se v činnostech, které přispívají k transformaci průmyslu IVD. Jejich cílem je poskytovat konzistentní kvalitu za dostupné ceny, a to s využitím nejnovějšího vývoje produktů a obchodních postupů.

Vize: Stát se jedním z nejspolehlivějších poskytovatelů IVD produktů za dostupné ceny.

Mise: Rychle transformovat průmysl IVD prostřednictvím rychlého uvedení produktů na trh za dostupné ceny a udržování konzistentní kvality.

Politika kvality: Zaměřují se na účinnou a rychlou detekci, přesnou diagnostiku a kladou kvalitu na první místo. Jejich práce je orientována na potřeby zákazníka.

1111.jpg

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy na drogy z moči, Testy na chřipku a ostatní onemocnění, Infekční a bakteriální onemocnění, CRP testy, Profesionální kusové testy, Testy