Saniswiss

Švýcarská značka Saniswiss, založená v roce 2006 Jérôme Weillem, se se specializuje na vývoj, výrobu a prodej bezpečných dezinfekčních a čisticích produktů. Během let se kvalita a serióznost společnosti odrazila v udržitelném růstu a celosvětové reputaci. Produkty Saniswiss jsou nyní dostupné ve více než 80 zemích na všech kontinentech. Společnost spolupracuje se spolehlivými partnery a přímými dceřinými společnostmi ve Švýcarsku, Francii, Německu, Španělsku, Libanonu, Velké Británii a Číně.

Saniswiss klade důraz na vysoké standardy účinnosti svých produktů, aniž by ohrožovala bezpečnost uživatelů a životní prostředí. To dokládá vytvořením označení „Safe Hygiene Solutions“, které zaručuje minimální dopad na zdraví uživatelů a vysokou biodegradabilitu. Společnost se vyznačuje moderním přístupem k prevenci infekcí, vycházejícím z excelence švýcarských standardů, od výroby až po dodání.

Saniswiss klade velký důraz na vědu a využívá špičkové biotechnologie k naplňování svého slibu „Safe Hygiene Solutions“. Její přístup k prevenci infekcí je inovativní, účinný a udržitelný. Společnost také pracuje ve spolupráci se svými partnery na zvyšování standardů vzdělávání prostřednictvím školení.

 

Proč Saniswiss:

  • účinné 
  • bezpečné
  • šetrné k přírodě

 

Produkty značky Saniswiss naleznete v kategorii Dezinfekční gely.

1 položek celkem
p526 large
Tip
115 Kč bez DPH
139 Kč

Profesionální desinfekce rukou s vynikající účinností, respektující lidské zdraví a ochranu životního prostředí. Bez parfémů, barviv a aldehydů. Vyhovuje doporučením WHO pro...

Kód: 5151

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem