Mediclean

Mediclean je řada produktů od výrobce Medisept. Tato polská společnost, založená v roce 1994, se specializuje na poskytování úklidových produktů primárně pro profesionální sektor, včetně zdravotnických služeb, průmyslu a úklidových firem. Jejich portfolia zahrnují dezinfekční přípravky, profesionální čisticí prostředky a vybavení pro úklid. V roce 2017 rozšířila Medisept svou nabídku o dezinfekční produkty pro maloobchodní zákazníky​​.

Produkty Medisept jsou známé svou vysokou účinností a kvalitou, splňující světové standardy. Firma klade důraz na výrobu v souladu se standardy kvality platnými pro lékařské dezinfekční výrobky, což zajišťuje jejich vysokou efektivitu a přitom zůstávají cenově dostupné. 

Medisept dbá na to, aby jejich produkty byly v souladu s nejnovějšími normami a certifikacemi. Jejich historie je plná inovací a expanze, zahrnující zahájení výroby vlastních značek jako je právě Mediclean pro denní a důkladné čištění, založení značky STERI-line pro jednorázové sterilizační produkty a zavedení MEDI-line pro dezinfekci nástrojů, povrchů a rukou​​.

Proč Medisept:

  • Profesionální úklidové prostředky
  • Vysoká účinnost a kvalita
  • Cenová dostupnost
Žádné produkty značky Mediclean nebyly nalezeny...