Karel Hadek

 

Aromaterapeutická KH a.s. je průkopníkem v využití síly přírody pro harmonizaci duše i těla prostřednictvím aromaterapie. Naše produkty jsou založeny na éterických olejích získaných z rostlin, které nejenom zanechávají svůj příjemný závan, ale také poskytují široké spektrum dalších účinků.

Rostliny, které používáme, reagují na bakterie, viry, plísně a parazity ve svém prostředí, což znamená, že komplexní složení našich produktů nelze nahradit synteticky vyráběnými sloučeninami, jež mohou působit negativně na organismus.

V sortimentu společnosti Aromaterapeutická KH a.s. najdete širokou škálu výrobků, včetně kosmetických přípravků, veterinárních přípravků, dezinfekčních prostředků, parfémů, éterických olejů, rostlinných olejů a másel, a také pomocných ochranných prostředků pro rostliny, které jsou šetrné k přírodě a zdraví vašich dětí i domácích mazlíčků. Všechny tyto produkty můžete zakoupit pohodlně na našem e-shopu.

Podporou našich aromaterapeutických přípravků nejenom podporujete zdravý životní styl, ale také vytváříte domov plný harmonie a příjemných vůní.

 

Žádné produkty značky Karel Hadek nebyly nalezeny...