Hetaida

Značka Hetaida, založená v roce 2009 jako část společnosti Hetaida Technology Co., Ltd., je předním poskytovatelem domácích lékařských přístrojů. Se svým rozmanitým týmem, který zahrnuje odborníky s více než 15letou praxí, se Hetaida pyšní více než 100 domácích a zahraničních technologických patentů.

Společnost klade důraz na prevenci a včasnou diagnózu a vyvíjí proto monitorovací přístroje, které pokrývají širokou škálu potřeb v domácí péči. V jejich portfoliu naleznete vše od monitorů krevního tlaku po inhalátory, sluchadla, odsávačky a elektronické teploměry. Vlajkovým produktem je bezdotykový infračervený teploměr, jenž si získal popularitu v téměř 100 000 lékařských institucích a předních nemocnicích ve více než 100 zemích.

Hetaida se zaměřuje na vytváření produktů, které umožňují uživatelům lépe pečovat o zdraví své i svých blízkých. Zakladatel, pan Chen Zhenguang, odstartoval svou cestu s vizí vylepšit zdravotnickou technologii. Po letech práce a inovací přivedl na trh právě infračervené teploměry, které usnadňují rychlé a přesné měření teploty. To bylo přijato s nadšením na domácím i zahraničním trhu.

Hetaida se snaží o zlepšení kvality života prostřednictvím pokročilé technologie, nabízející pohodlný přístup k domácí zdravotní péči.

 

Proč Hetaida:

  • Kvalita
  • Spolehlivost
  • Snadné použití

 

Produkty Hetaida naleznete v kategorii Teploměry.

2 položek celkem
teploměr hetaida 2
653 Kč bez DPH
790 Kč

Bezkontaktní měření teploty Rychlé a pohodlné měření teploty i během nerušeného spánku Vašeho dítěte Jedinečná měřící technologie s infračerveným senzorem zaručuje přesnost...

Kód: 7377
Thermometer Model 8816C
Tip
376 Kč bez DPH
455 Kč

Thermometer Model 8816C S bezkontaktním teploměrem nebylo měření teploty nikdy snazší. Model 8816C poskytuje pohodlí a přesnost při měření teploty. Jediným stisknutím tlačítka...

Kód: 7641

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem