BigjigsBigjigs Toys vznikl v roce 1985 v zahradním domku Petera Irelanda v Kentu, Anglii. Peter, bývalý učitel designu, začal ve svém volném čase vyrábět dřevěné hračky, které se setkaly s obrovským zájmem od přátel a rodiny. To vedlo k rozhodnutí věnovat se výrobě hraček na plný úvazek.

V počátcích se firma zaměřovala na výrobu dřevěných skládaček, které byly ručně vyráběny v zahradním domku a prodávány na týdenním trhu v Londýně. S rostoucím zájmem byl sortiment rozšířen o magnety, kolíčky na holínky, držáky na tužky a další.

Peter a Liz, oba bývalí učitelé, se rozhodli vzdát se výuky a věnovat se hračkářskému obchodu na plný úvazek, a tak vznikl Bigjigs Toys. I přes velký růst zůstává firma rodinným podnikem. Peter a Liz se stále podílejí na každém aspektu výroby, a v roce 2017 se k nim připojili jejich synové Sam a Tom.

Bigjigs Toys rozšířil své působení na dodávky do dalších hračkářství a maloobchodů, což se stalo hlavním zdrojem příjmů. V roce 2018 spustili také vlastní webové stránky pro přímý prodej spotřebitelům. Během let firma zakoupila značku Tidlo od Johna Cranea a začala distribuovat další značky, jako jsou CollectA, Gowi Toys, Green Toys, Lottie Dolls, Tiger Tribe, Makedo a Schylling.

Bigjigs Toys má sídlo ve Folkestone v Kentu a distribuuje hračky do více než 100 zemí po celém světě. Firma se stala známou svým závazkem k udržitelnosti, etické výrobě a bezpečnosti hraček. Jejich produkty jsou testovány nezávislými laboratořemi a splňují nejvyšší standardy bezpečnosti. Firma také podporuje učení hrou a nabízí široký sortiment produktů, které podporují vývoj dětí.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Společenské hry, Motorické hračky, Nářadí a kufříky, Dětské hračky, Dřevěné hračky pro nejmenší, Textilní hračky, usínačky

1 položek celkem
Bigjigs Dřevěná hra - Žebříky a hadi
306 Kč bez DPH
370 Kč

Žebříky a hadi je skvělá společenská hra, která je oblíbená především u rodičů a dětí. Kromě toho, že jsou pravidla jednoduchá, má krásný design, takže zcela jistě děti zaujme a...

Kód: H440

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem