Vnitřní uzamykatelná vitrína stříbrná - vnitřní hloubka 13mm, 3 x A4
Kód: VH-SCS3XA4Detailní popis produktu
- Originální design hodící se do každého prostředí
- Popisovatelný a magnetický povrch zadní stěny
- Pro použití magnetů a suchých popisovačů
- Interiérové použití nebo venkovní při ochraně proti přímému dešti
- Silikonové těsnění
- 13 mm vnitřní hloubka
- Bezpečnostní zámky na straně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klaprámy a vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.42 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka: | 2,3 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 74,1 cm |
| Výška: | 38,8 cm |
| Formát: | 3 x A4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Česká firma Jansen Display dnes Showdown Displays Europe s dlouholetou tradicí je největším evropským výrobcem a distributorem prezentačních systémů.
Nabízejí rámy na plakáty, reklamní stojany, reklamní áčka a kancelářské vybavení.
Produkty značky Jansen naleznete v kategorii Jansen Klaprámy a vitríny.
