Vnitřní uzamykatelná vitrína stříbrná - vnitřní hloubka 12mm, 1 x A4
Kód: VH-SCXS1XA4Detailní popis produktu
Vitrína formátu A4 s bezpečnostními rohy s bočním otevíráním. Vhodná pro interiérové použití s 12 mm hloubkou vnitřního prostoru. Umožňuje snadnou výměnu reklamního sdělení a letáků.
Přední dveře jsou zaskleny plexisklem - akrylátovým sklem. Zadní část vitríny je vyrobena z magnetického plechu, který je také popisovatelný. Vitrína je vybavena bezpečnostním zámkem na boční straně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klaprámy a vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 8595578316018 |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka: | 2,6 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 27,1 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Formát: | 1xA4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Česká firma Jansen Display dnes Showdown Displays Europe s dlouholetou tradicí je největším evropským výrobcem a distributorem prezentačních systémů.
Nabízejí rámy na plakáty, reklamní stojany, reklamní áčka a kancelářské vybavení.
Produkty značky Jansen naleznete v kategorii Jansen Klaprámy a vitríny.
