Visual Vybavená lékárnička II pro firmy - oranžová, 15 osob

Kód: OM89051
478 Kč / balení 395 Kč bez DPH
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Odolná přenosná lékárnička s držákem pro zavěšení na zeď vybavená zdravotnickými pomůckami až pro 15 osob. Vhodná do kanceláří a menších firem, obchodů, sboroven, školek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odolná přenosná lékárnička VISUAL II a nejprodávanější výbava pro kancelářské prostředí je ideální spojení pro splnění zákonných povinností a platných vyhlášek. Lékárnička obsahuje kvalitní zdravotnické pomůcky, které plní nejvyšší standardy v poskytování 1.pomoci. Nevyhazujte peníze za neúčinné obvazy a náplasti, abyste ušetřili. Věřte kvalitě a rozumně vybraným pomůckám:

  • kvalitní provedení z pevného polystyrénu (HiPS), vysoce odolného materiálu
  • snímatelná ze zdi (držáku)
  • možnost přenášet na místo nehody
  • možnost zaplombování nebo uzamčení
  • součástí je držák včetně připevňovacího materiálu na zeď
  • symbol zdravotnického kříže


Výbava vhodná pro pracoviště do 15-ti osob, kde nehrozí velké riziko úrazů - kanceláře, menší firmy, domácnosti, dílny, obecní a městské úřady. Obsahuje kvalitní obvazy pro zástavu krvácení nebo menší poranění, obinadla, nastříhané náplasti na menší odřeniny, dezinfekční ubrousky. Jako všechny nabízené výbavy obsahuje kvalitní nitrilové rukavice, které chrání případného zachránce proti přenosným chorobám. Dbáme na kvalitu dodávaných pomůcek, pečlivě vybíráme obsah z hlediska použití, kvality i ceny. Výbava STANDARD nabízí vše potřebné pro poskytnutí rychlé první pomoci kdykoliv budete potřebovat. 

Rozměr: 
250 x 170 x 80 mm
 
Barva: 
Oranžová se zeleným křížkem.
 
Materiál: 
PS - vysoce odolný, houževnatý polystyrén. Je velmi pevný a houževnatý, má dobrou teplotní stálost. Patří mezi nejpoužívanější materiály v potravinářském a obalovém průmyslu.
 
 

Úrazy: 
Pořezání, malé i velké krvácení, pohmoždění, podvrtnutí, přiskřípnutí, rozmačkání, naražení, amputace, rozdrcení, podření, vykloubení

Umístění: 
Firmy, kanceláře, obecní úřady, školky a školy, autodílna, sklad, kotelna

Obsah:   
1x Náplast s polštářkem 6 x 2 cm / 20ks
1x Náplast textilní bílá na cívce 2,5 cm x 5 m
1x Náplast s polštářkem 6 x 100cm
1x Náplast s absorpčním polštářkem 5 x 7cm / 5ks
3x Kompres gáza sterilní 5 x 5 cm / 5 ks
1x Vatové polštářky sterilní, přířezy 5 x 4cm / 10ks
1x Obvaz hotový sterilní č.2 Hartmann (1 polštářek) 
2x Obvaz sterilní 6cm x 5m
2x Fixační obinadlo 8cm x 4m
1x Zaškrcovadlo pryžové 6 x 125cm
1x Ochranné rukavice nitrilové - nesterilní - 1 pár
1x Nůžky s kulatými hroty cca 15cm
1x Pinzeta plastová sterilní
3x Dezinfekční ubrousek na ruce

Lékárnička obsahuje kvalitní české zdravotnické pomůcky, které plní nejvyšší standardy v poskytování 1.pomoci. Nevyhazujte peníze za neúčinné obvazy a náplasti, abyste ušetřili. Věřte kvalitě a rozumně vybraným pomůckám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Specializované lékárničky
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: oranžová
Materiál: plast
Země původu: Česká republika
Počet lidí: 10 - 15 osob
Provedení: Přenosná, Závěsná, S náplní
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TJ Avatar autora | 20.3.2024
Ideální lékárnička v pevném obalu. Kupuji zaměstnancům do strojů.

Společnost MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o. je českým dodavatelem kompletně vybavených lékárniček pro domácnosti, školy, školky, cestování, výrobní průmysl a malé firmy. Sestavují vybavení z nejkvalitnějších zdravotnických pomůcek, vyráběných jak v České republice, tak i v zahraničí, a umisťují je do praktických a odolných obalů.
Kladou důraz na dlouhou dobu použitelnosti, pečlivě sledují novinky ve zdravotnictví, což jim umožňuje nabízet lékárničky, které splňují všechny legislativní požadavky. Toto se vztahuje i na autolékárničky, které prošly v posledních letech několika vylepšeními.

Jelikož zdraví úzce souvisí se zdravým životním stylem, rozšiřují svou nabídku o produkty, jež na základě vědeckých výzkumů chrání a případně zlepšují zdraví.

Kromě lékárniček nabízí i praktické outdoorové a cyklistické produkty. Jejich vizí do budoucna je rozšířit sortiment o produkty zaměřené na prevenci úrazů, tedy produkty, které pomáhají udržovat bezpečnost na pracovišti i v domácnosti.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Specializované lékárničky.